Skocz do zawartości

Jak wyjąć niefabryczne radio w astrze H


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Zakupiłem sobie radio z androidem u przyjaciół ze wschodu :)

Trzeba zobaczyć, co to za sprzęt, więc wyjąłem dvd90 i wkładam na szybko to drugie.Podłączyłem tylko antenę i zasilanie tak na szybko.

Nie chciało mi się wyjmować schowka, żeby uporządkować kablologię i radio zaskoczyło tylko na górne zatrzaski.

No dobra, pojeździłem ze 2 tygodnie i sobie myślę czas podłączyć kamerę i całą resztę.

I zonk.

Nie mogę wyjąć radia z kieszeni.

Mogę wyjąć panel klimy i nic więcej.

Z tyłu nie ma jak radia popchnąć, tylko jednym palcem marne dojście.

Od strony panelu klimy też nie mam jak dojść.

Nie próbowałem jeszcze gwoździ, ale pewnie efekt będzie taki sam.

Jak toto wyjąć?

 

 

Jak mocowana jest kieszeń?

Bo może da się wyjąć z kieszenią?

Edytowane przez ja37

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby w radiu te zaczepy wyglądaja tak samo, jak w fabrycznym, ale wyjmaki o nic sie nie zaczepiają.

Więc nie mam jak pociagnąć.

Szarpanie góra/dół  lewo/prawo nic nie daje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z bratem męczyłem dobrą godzine. Wyjmaki trzeba było wbic prawie na chama a potem ostre szarpanie. Ale to przy oryginalnym radiu. Android wchodził łatwo ale zaczepy trzeba było dopracowac i ramkę podocinac żeby wskoczył tak zeby nie wylatywał. Od tego czasu siedzi mocno i nie było prób wyciagania. Może u Ciebie jakoś te zaczepy nie odginaja sie po wlozeniu wyjmaków.

A.. Panel klimy też próbowaliśmy wyciągnąć za pomocą kart , ale odnioslem wrazenie ze u niego w aucie wszystko od tyłu trzyma Niemiec. No i zaczęło sie szarpanie które z fachowoscią nie miało nic wspólnego

Kieszeń chyba była na blaszkach zaginanych montowana i na jednej srubie od tyły. Nie pamietam dokładnie i nie zwróciłem zbytnio na to uwagi bo nie było problemy z jej wyciagnieciem. 

P.S. antena gps łapie elegancko nawet jak jest pod kokpitem( przynajmniej u niego i u mnie) i nie trzeba jej wyciagac na widoku, czy ciagnac kabla do podsufitki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ciut inne, brałem najwyższy model, jaki był dostępny, wyszło coś 1200.

 

Zmodyfikowałem swoje wyjmaki.

Wziałem dvd90 i patrzałem, jak działają wyjmaki, wyszło na to, że trzeba było je podprostować, bo się rozjeżdżały, ale dvd wyjmowały.

Do tego podpiłowałem ząbki na ich końcach, żeby zaczepiały za mocowania w radiu.

i jeszcze raz zabrałem się za andka........ ni cholery nie kce wyjść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa Panie. Jutro lub w sobote brat bedzie u mnie to moge wyciagnac tego androida i porównać zaczepy do oryginału. Moze na coś nakieruje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę dźwięczny :)

 

Przy okazji jakby dało się podejrzeć, jak wyjmuje się kieszeń?

Bo może da się ją jakoś odkręcić, czy coś i bym wyjął z radiem.

Nawet mogę ją popsuć, z zafiry bedę miał za free.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności