Skocz do zawartości

Smarowanie silniczka tylnej wycieraczki Meriva A.


Gość kitu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem uzywany silniczek do tylnej wycieraczki.Działał dobrze,przy probie podczas podlaczenia obracał się w prawo,powrot w lewo.

Po uzupełnieniu smarów w pracujących cześciach mechanizmu,oczyszczeniu blaszek zaczął się obracac w lewo(powrot w prawo).

Czy ustawienie kołą zębatego w stosunku do 3 blaszek spręzynujących ma znaczenie i jak ,,odzyskac"obrot w prawo?

Czy moze zostac jak jest-obrot w lewo i powrot w prawo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat można zamknąc.Po pewnym czasie doszedłem do rozwiązania problemu.Aż sie dziwie ze nie wybrałem jednej z wielu porad ktore tu otrzymałem(to był oczywiście żart).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kitu napisał:

.Po pewnym czasie doszedłem do rozwiązania problemu

 Powód do zamknięcia tematu będzie wtedy gdy napiszesz co było

Musisz pamiętać że to forum jest po to aby dzielić się wiedzą.

A tym bardziej gdy samemu się jakiś temat zaczyna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę.Chciałem zakonczyc temat a tu 1 forumowicz(źle ustawione duże koło)sie odezwał....Trochę poniewczasie,bo o to koło mi chodziło.Ale to przecież pierdoła,źle działająca wycieraczka tylna to nic takiego.Niewarta porady mniej kumatemu forumowiczowi.

Jeszcze raz wyjałęm silniczek,sprawdziłęm obecnosc smaru,metalowe styki oczysciłem szmatką.No i złożyłem do kupy.Potem popryskałem styki zewnetrzne silniczka celem lepszego styku.Pomagał(doradzał)mi kolega.

Sprawdziłem te 12 V(kolor kabelka czarny)po stacyjce-było.Po zamocowaniu ramienia wycieraczki działą ona dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kitu napisał:

pierdoła,źle działająca wycieraczka tylna to nic takiego.Niewarta porady mniej kumatemu forumowiczowi.

I myślisz że kolega Grześ jest stale do Twojej dyspozycji?

Uważasz że nie ma nic innego do roboty tylko siedzenie na forum.?

Na niektóre odpowiedzi trzeba poczekać.

Nie wrzuciłeś zdjęć .

Skąd ktoś może wiedzieć co spartoliłeś?

Nie masz cierpliwości to dzialaj sam.

Ale pamiętaj że nie przepuszczam nikomu kto nie odpowiada szczególnie na swoje tematy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytyczki ma czas robic a pomoc komuś nie???Nie proszę o ląskę ani o dyspozycyjnosc tylko dla mnie,ale o pomoc jako mało dośiwadczony(choc wiekiem napewno)forumowicz.Zachowujecie się Panowie jak udzielni książęta...Albo oferujecie pomoc bez złośliwości ,albo zwińcie to forum.Macie wielką wiedzę to pomagajcie z czystej przyjemnosci a nie z łąski.

Jak to mowili Indianie:Howk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj forum dla zaawansowanych wiekiem, którzy mają czas na wszystko i zdjęcie klemy z akumulatora nie jest dla nich pierdołą.

To następny temat, w którym masz same pretensje - obserwuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności