Skocz do zawartości

Moc silnika ograniczona


Gość Gaudi1989

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gaudi1989

U mnie problem pojawiał się właśnie kiedy było zimniej. Jak była temp. Powyżej 10 stopni błędu nie było. Wymiana przepustnicy nie pomogła. Zdecydowałam się więc na wymianę pedału gazu i problem zniknął ;)

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, 

u mnie pojawił sie podobny problem. Dopiero zaczynam zabawę. Czy ktoś z Państwa może polecić dobrego fachowca aby zajał sie problemem, czy tez musze jechac do serwisu opla w Łodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaudi1989

Edi garage na Nowych Sadach tam podłącza pod komputer i proszę zrobić zdjęcie błędu. Problem. Pojawia się na rozgrzanym silniku? Czy niedługo po odpaleniu? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem pojawił sie po zimnej nocy, na poczatku nic sie nie działo, silnik po nocy zapalił. Jednak gdy przejechłam ok. 1km i wtedy wyswietlił mi sie kod 84, zapaliła zółta kontrolka silnika, samochód stracił moc, ledwo dojechałam do parkingu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaudi1989
2 godziny temu, enow napisał:

 

U mnie był podobny problem. Przejeżdżałam kilkadziesiąt metrów i komunikat moc silnika ograniczona, żółta kontrolka i auto zwalniało i wpadało w tryb awaryjny. Wymiana przepustnicy nic nie dala dopiero wymiana pedału gazu pomogła. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w tamtym roku  tez tak miałem   kilka razy,  ja sobie radziłem programem torque   jak  tylko  wyskakiwał błąd i auto  wchodziło  w tryb moc silnika ograniczona  Zjeżdżałem na pobocze   bez gaszenia  kasowałem i jechałem   dalej 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MariuszKas napisał:

Witam w tamtym roku  tez tak miałem   kilka razy,  ja sobie radziłem programem torque   jak  tylko  wyskakiwał błąd i auto  wchodziło  w tryb moc silnika ograniczona  Zjeżdżałem na pobocze   bez gaszenia  kasowałem i jechałem   dalej 

No i?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ja37 napisał:

No i?

Czekam   zima  się skończyła  problem znikł tak mniej więcej marzec  2021     

W październiku    wyciągnąłem   akumulator  wyczyscilem  wszystkie  kable  co  szły do akumulatora , polaczenia z  karoseria jakie tam  zauważyłem popsikałem preparatem  elektrosol   .

Mając punto w zimę wyskoczył mi komunikat  wyłącz silnik  bo grozi przegrzaniem a bylo -10  samochód stal  weekend winny byl akumulator 

jak miałem    naderwana  masę   tez w punto  co dziura  byl inny komunikat  typu nie  działają hamulce  wspomaganie itp. 

Liczę ze  to wina syfu  na jakimś łączeniu   i jak poruszałem to sie naprawiło a  nie pedal gazu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.12.2021 o 10:20, MariuszKas napisał:

Czekam   zima  się skończyła  problem znikł tak mniej więcej marzec  2021     

W październiku    wyciągnąłem   akumulator  wyczyscilem  wszystkie  kable  co  szły do akumulatora , polaczenia z  karoseria jakie tam  zauważyłem popsikałem preparatem  elektrosol   .

Mając punto w zimę wyskoczył mi komunikat  wyłącz silnik  bo grozi przegrzaniem a bylo -10  samochód stal  weekend winny byl akumulator 

jak miałem    naderwana  masę   tez w punto  co dziura  byl inny komunikat  typu nie  działają hamulce  wspomaganie itp. 

Liczę ze  to wina syfu  na jakimś łączeniu   i jak poruszałem to sie naprawiło a  nie pedal gazu.

 

 

no i dzis  -7 i błąd kuzwa     wiec albo bede czekan na ocieplenie albo wymiana tego pedala 650zl orginal :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności