Skocz do zawartości

Astra H 1.7 CDTI Mocny Zapach Gazu w Kabinie po Postoju Nocnym


Sblive
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Sblive,

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kurcze mam taki problem ze 3 dzień po zamknięciu samochodu w garażu czy też na parkingu rano przychodząc czuć mocno gaz jak by zostawił odkręcone kurki z kuchenki co to może być przecież to dzieło ,dodam że jestem przed wymianą intercoolera samochód świata jest nieszczelność ,turbina sprawdzona pompuje .Prosze o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rozwiązanie

Nie no Marcin nie świruj klimy 3.Lata nie ruszałem ostatnio z niej korzystałem nawet dziś ha ha LPG albo gaz od zapalniczki zbytowcu.Powaznie się pytam co to może być.Normalnie zapie..r gazem jak przy tankowaniu lpg

Zbaaczy używam klimy 3 lata i nawet dziś 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poważnie Ci pisze. Albo wozisz butle z gazem o której nie wiesz albo klima napełniona LPG po taniości i się rozszczelniła. Bo innego wytłumaczenia nie ma. Skąd w dieslu czy benzyniaku gaz ? Chyba że masz coś z węchem 

Godzinę temu, Sblive napisał:

zbytowcu

Czy to był jakiś epitet w moją stronę ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbytowiec to że żartujesz spokojnie, a jak tą nieszczelność można sprawdzić tej klimatyzacji, kurna zamówiłem już intercooler żeby zrobić to teraz klimatyzacja by się do tego rozszczelniła ,to jest to możliwe żeby LPG napełnioną została po otwarciu silnika machy nic nie czuć tylko w środku jak samochód zamknięty, w czasie jazdy też nie..? Jakąś Marcin rada ,bo wcześniej dobrze poradziłeś i rzeczywiście turbo okey.ale interccoler nieszczelny ...

I pytanie jeszcze jaki olej byś polecił do astra h 1.7 CDTI 74 kw 101 km,???

 

A jaki do polo 9n benzyna 1.2 47kw ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrec pokrywę na zaworki  z klimy na wężu i cienkim śrubokrętem nacisnij  na zawór , jak będziesz czuł że leci to co czujesz to znaczy że masz nabite w klimie właśnie to

https://www.auto-swiat.pl/porady/eksploatacja/napelnianie-klimatyzacji-propanem-butanem-lpg-chlodzi-jest-tanie-ale-czy-warto/3qheq6s

A to jak byś miał wątpliwości 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem, zobacz co jest zalecane do Twojego motoru , bo ile aut i użytkowników tyle opinii o oleju . Ja jeździłem na elfie , mobilu , teraz na motulu. Nie miałem żadnych przygód z żadnym z nich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności