Skocz do zawartości

Wielka mobilizacja na Forum.opel24.com !!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andrzej_m55

Krist-off, dzięki ale to nie moja zasługa ja tylko podpowiedziałem a resztę zrobili inni

co do zlotu to było wspomniane że w łodzi ma się odbyć jak dobrze pamiętam

mam nadzieje że coś z tego wypali

Niedźwiedź, postaram się więcej nie gubić

 

Naprawdę chętnie z wami się spotkam i pojadę nie sam z tego forum ...

 

holcu popraw mnie jeśli się mylę lecz coś kołacze mi się w głowie że miałeś przyjechać na zlot..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Cały czas obserwuję dyskusję. Póki co nie zabieram głosu, bo szczerze mówiąc nie mam jeszcze zdania, póki co stoję po środku i zastanawiam się co Wam odpisać :

 

Otóż tak moi drodzy:

 

Spoty są były i będą o czym świadczy chociażby utworzony dział zloty i spoty, który widoczny jest na stronie głównej.

 

Jeśli chodzi o zainteresowanie forumowiczów zlotami i spotami, to nikogo naprawdę na siłę nie zmusimy i tego robić nie będę z co najmniej dwóch powodów

 

Pierwszy główny powód to : to, że forum jest nasze wspólne, każdy z nas ma w nim jakiś udział i szczerze mówiąc nie czuję się na tyle ważną osobą, aby apelować do osób.

 

Po drugie, serwis ma charakter dobrowolny, spotykają się tutaj zarówno osoby, które są z nami na dłużej niektórzy z naszych użytkowników są już od 2005 :mrgreen: roku co bardzo mnie cieszy, w naszej historii nikogo na siłę do niczego nie "zmuszaliśmy"

 

Osobiście jednak mimo powyższych słów, całym sercem jestem za zlotami, uważam zloty za doskonałą zabawę, wymianę zdań, porozmawianie na żywo aczkolwiek szczerze mówiąc nie dysponuje czasem aby stawić się na każdym zlotem, zwłaszcza, że nie długo czeka mnie wyprowadzka do Finlandii. Jednocześnie zachęcam wszystkich chętnych forumowiczy oto, by się nie krępować, spróbować raz a to przecież do niczego nie zobowiązuje.

 

To są na chwilę obecną jakieś tam moje niespójne przemyślenia.

 

Zgodze sie z toba ale jezeli administrator by poprosil ludzi o to aby zwieli sie w garsc i sie spotkali bo forum to nie tylko prosba o pomoc ale te poznanie nowych ludzi i nowe doswiadczenia i mila zabawa przedewszystkim :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

ale jezeli administrator by poprosil ludzi o to aby zwieli sie w garsc i sie spotkali

niestety nie zgadzam się

Znaczy się poniekąd tak- zgadzam się i nie trzeba być funkcyjnym na forum aby apelować. Ale jak Holcu napisał nic na siłę - jedni mają taką potrzebę a inni nie, i jak wspomniałam bardzo nad tym też ubolewam, choć sama bywam z różną frekwencją.

 

Ale temat za to jest wdzięczny do marudzenia :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką ochotę przyjechać na zlot ale niestety moja małżonka wymyśliła wyjazd do mamy swojej,i nie mogłem odmówić .Już jej zapowiedziałem że na następny zlot to wyjeżdżam i koniec.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

michu71, niech jedzie z tobą

a tak na marginesie czy forum nie jest naszą drugą rodziną:lol:

powiedź żonce że taki jeden wariat się jej kłania niziutko i też mówi plisss

to znaczy ja...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecała że pojedzie,już na jednym spocie była i podobało jej się ale do mamy to się dużo wcześniej umówiła, że przyjedziemy na ten długi weekend.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

michu71, ważne jest, żeby dobrze życ z teściową :mrgreen:

pośmigałem po necie, po innych forach związanych z oplem i doszedłem do wniosku, że jednak ople24 to najbardziej otwarte i przyjazne forum:)

więc musimy docenic otwartość opel24 i zacząć się spotykać, aby "klub/forum rosło w siłe, więc ludu pracujący miast i wsi-mobilizujmy się" :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja żonka na początku miała obiekcje tym bardziej że była w pracy ale sie przełamała i przyjechała po pracy ,poznała ludzików stwierdziła że towarzycho jest prze zajefaniesympatyczne i z checia bedzie jeździc o ile pozwoli na to czas i praca a za razem mała córa która tez polubiła towarzycho na spocie (pozdrawiamy wszystkie ciocie i wszystkich wujków-martusia).Generalnie jestem za spotami jak najbardziej ale jesli ktoś tak jak napisałem nie ma czasu.kasy.ochoty lub po prostu się obawia że go obgadaja to sie nie pojawi a tak nie jest bo im nas wiecej tym zabawniej jest o czym pogadać poskakac z tematu na temat chociaz i tak przewodnim bedzie auto :mrgreen: .Uwazam po prostu że jesli ktoś chce to przyjedzie i zrobi sie spota nawet we 2 osoby i moze byc fajnie b o mozna pogadac a generalnie o to chodzi jak ktos napisał juz zeby poznawac ludzi i miec wspomnienia bo na starosć obudzic sie i stwierdzic ze a moglem jechac to szczerze mowiac nie dla mnie ,chce miec co kiedys opowiadac corce jak to jezdzila z ojcem i matka i poznawala calkiem obcych ludzi ktorzy pozniej stali sie na pewien sposob bliscy bo łaczyla ich ta sama pasia ktora jest auto nie koniecznie opel bo nie wszyscy ten autko maja ale generalnie chodzi o sam fakt .To tyle od mojej osby .

 

HOWGH :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

jarku, no chyba w to nikt nie wątpi że nasze forum opel24 jest naj naj naj lepsze :lol:

kokos, plotkarze wszędzie się znajdą a jak ktoś ma problem z autkiem to po drodze mogę zabrać mam dużo miejsca a na dachu czy drzwiach napiszemy (X2) i będzie fajnie

 

 

Poprawiałam orta/Niedźwiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności