Skocz do zawartości

Wielka mobilizacja na Forum.opel24.com !!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak pisał kolega kokos w naszej okolicy również jest ciężko zwołać ekipę na spota,czym to jest spowodowane trudno powiedzieć? mimo to jak już coś wypali to zawsze jest fajowo nawet w małym gronie :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

Niedźwiedź, nie ujął bym tego lepiej

bardzo dziękuję Andrzejku :D

 

druga kwestia-spoty wydają mi się taką imprezą troche zamkniętą-spotykają się starzy znajomi, więc nowy użytkownik ma pewne opory, aby się tam wybrać.

Poniekąd masz rację. Sama też miałam nieziemskie opory aby pierwszy raz pojechać na zlot nie znając nikogo z o24 ale pomimo wielodniowego marudzenia, bicia się z myślami znalazły się dwie dobre dusze, które mnie wprowadziły. Więc zawsze się znajdzie ktoś kto poda rękę.

Fakt spoty mogą wyglądać na takie towarzystwa wzajemnej adoracji ale i tam znajdą się ludzie otwarci na nawet znajomości.

Z Bartkiem - Espaną wybieraliśmy się na spot w Łodzi jak sójki za morze ale w końcu udało się dojechać nawet przeciw huraganowemu wiatrowi, który akurat tego dnia wiał :( Miałam opory, marudziłam ale... się udało i nie żałuję, bo oprócz starych znajomków poznałam innych przemiłych ludzi.

Powiem Ci, że ja ze swoich okolic miałam okazję poznać tylko Petera i Espanę, jeśli mówimy o ludziach z o24.

 

w dziale "Zloty i spoty", temat "poznań i okolice" od sierpnia 2007 rdzewieje:)

nie tylko tam - dlatego ludzie z mojej okolicy znaleźli swoje miejsce przy innych bardziej zdyscyplinowanych klubach.

 

sam jechałem do AKP na lotnisko ale jeśli coś by się działo z naszego forum to nawet na czterech a bym zasuwał lecz teraz sam nie wiem czy budzić w sobie nadzieję:mrgreen:

Wiesz rożnie to w życiu bywa i rzeczywiście czasami człowiek po prostu chce pobyć sam ze sobą lub rodziną ale jedno powiem... oprócz ekipy łódzkiej w każdym innym miejscu Polski o24 został przed monitorem :lol:

 

Dobrze? może i tak jest więcej czasu dla siebie

Źle? tak - może umknął nam coś miłego w gronie ludzi którym warto poświęcić trochę czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

no właśnie życie umknie nie wiadomo kiedy i co powiecie dzieciom i wnukom że praca zabrała ci życie??? że miałeś możliwość jechać tu czy tam spotkać się z ludźmi ale ci się nie chciało :mrgreen: uwierzcie mi wiem coś o tym

a nowi no cóż wszyscy byliśmy nowi i te spoty w swoich miastach i z najbliższej okolicy po to chyba są by się poznać a z czasem jechać na zloty w grupie bo to zawsze raźniej

a szczególnie teraz piękna pogoda wziąć dzieci wyrwać się z codziennego młyna

czy to nie jest przyjemne???

czy to tak ciężko pojechać i powiedzieć (cześć jestem Niedźwiedź, )

tak to chyba było no nie :(:lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krist-off

to i ja wtrącę swoje 3 grosze ... tak sobie pomyślałem że może jestem za stary do tego towarzystwa więc postanowiłem się nie wtrącać w te sprawy spotów

Andrzej powiem Tobie, że pitolisz jak potłuczony :mrgreen: za przeproszeniem

Kto był organizatorem pierwszego spotu w 3 mieście - TY,

kto jest duszą towarzystwa na spotach - TY,

kto jeździ na każdy spot w okolicy - TY...

więcej pytań :lol:

 

więc nie pisz takich bzdur, że nie pasujesz bo jesteś za stary. To osoby które olewają takowe spotkania i wymigują się cyklicznie innymi sprawami powinny się wstydzić. Ja już po tygodniu od zapisania się do naszego forum przeczytałem, że jest spot w 3 mieście i co - pomimo tego, że byłem nowy i nie mam wiedzy z zakresu motoryzacji to nie miałem cykora i przyjechałem (ściągnąłem nawet 2 autka z TT ze sobą). Na grilla nie dojechałem, bardzo żałuję - awaria pompy wtryskowej.

 

Pozdrawiam Ciebie Andrzeju i Twoje córki bardzo serdecznie i do następnego.

 

3 maj się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam wszystkich i cieszy mnie to ze na tym poscie jest tak ciekawa dyskusja .

 

Ale w tym momecie jest prosba do modulatorow o to aby zorganizowac jaki zlot gdzies w centralnej polsce i zeby informacie o jakis najblizszych spotach zlotach zrobic w bardziej widzocznym miejscy na pierwszym planie.

 

I mam jeszcze pytanie do calej gory czy jest mozliwosc stworzenia tematu takiego zeby ludziska np z pomorza mogli podawac swoje nr. telefonow i gg dla latwiejszego kontaktu bo latwiej jest sie skontaktowac przez telefon lub gg prosze o rychla odpowiedz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

czy to tak ciężko pojechać i powiedzieć (cześć jestem Niedźwiedź, )

tak to chyba było no nie :mrgreen::lol:

tak - jeszcze nie wysiadłeś z auta ale widzieliśmy Cię z Bartkiem jak jechałeś za nami po parkingu - tylko gdzieś się nam najpierw zgubiłeś :(

 

[ Dodano: 4 Czerwiec 2008, 20:45 ]

Ale w tym momecie jest prosba do modulatorow o to aby zorganizowac jaki zlot gdzies w centralnej polsce i zeby informacie o jakis najblizszych spotach zlotach zrobic w bardziej widzocznym miejscy na pierwszym planie.

jest dział poświęcony zlotom i spotom - nie wiem jak można by go jeszcze wyróżnić. Po mojemu jeśli ktoś chce to wie co i gdzie znaleźć

 

 

jest mozliwosc stworzenia tematu takiego zeby ludziska np z pomorza mogli podawac swoje nr. telefonow i gg dla latwiejszego kontaktu bo latwiej jest sie skontaktowac przez telefon lub gg prosze o rychla odpowiedz.

po mojemu to nie bardzo - co prawda chyba gdzieś... kiedyś... był taki temat ale każdy podaje swoje dane osobowe w sposób dobrowolny. Nie musi być według mnie zgody poza twoją własną aby podać swoje namiary i napocząć taki temat. Proszę tylko pamiętać, że forum jest otwarte i administracja nie będzie ponosić odpowiedzialności za powstałe z tego tytułu nadużycia.

O dostępie do danych osobowych każdy decyduje sam za siebie

Ale może niech się nasz Wodzu :D znaczy się holcu wypowie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

I mam jeszcze pytanie do calej gory czy jest mozliwosc stworzenia tematu takiego zeby ludziska np z pomorza mogli podawac swoje nr. telefonow i gg dla latwiejszego kontaktu bo latwiej jest sie skontaktowac przez telefon lub gg prosze o rychla odpowiedz.

jordan23, biorac pod uwage kwestie bezpieczenstwa (niechciane telefony itp) proponuje napisac na PW do danej osoby i nie powinno byc problemu :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas obserwuję dyskusję. Póki co nie zabieram głosu, bo szczerze mówiąc nie mam jeszcze zdania, póki co stoję po środku i zastanawiam się co Wam odpisać :

 

Otóż tak moi drodzy:

 

Spoty są były i będą o czym świadczy chociażby utworzony dział zloty i spoty, który widoczny jest na stronie głównej.

 

Jeśli chodzi o zainteresowanie forumowiczów zlotami i spotami, to nikogo naprawdę na siłę nie zmusimy i tego robić nie będę z co najmniej dwóch powodów

 

Pierwszy główny powód to : to, że forum jest nasze wspólne, każdy z nas ma w nim jakiś udział i szczerze mówiąc nie czuję się na tyle ważną osobą, aby apelować do osób.

 

Po drugie, serwis ma charakter dobrowolny, spotykają się tutaj zarówno osoby, które są z nami na dłużej niektórzy z naszych użytkowników są już od 2005 :lol: roku co bardzo mnie cieszy, w naszej historii nikogo na siłę do niczego nie "zmuszaliśmy"

 

Osobiście jednak mimo powyższych słów, całym sercem jestem za zlotami, uważam zloty za doskonałą zabawę, wymianę zdań, porozmawianie na żywo aczkolwiek szczerze mówiąc nie dysponuje czasem aby stawić się na każdym zlotem, zwłaszcza, że nie długo czeka mnie wyprowadzka do Finlandii. Jednocześnie zachęcam wszystkich chętnych forumowiczy oto, by się nie krępować, spróbować raz a to przecież do niczego nie zobowiązuje.

 

To są na chwilę obecną jakieś tam moje niespójne przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności