Skocz do zawartości

Wielka mobilizacja na Forum.opel24.com !!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A wiec zaczne moze od tego co mnie boli; a mainowicie chodzi o to ze na naszym forum nie ma jakiego kolwiek zangażowania jezleli chodzi o jakies spoty lub zloty. Ludzie na naszym forum sa widocznie bardzo zapracowani ale sam w to nie wierze.

 

Pierwszy spot jak organizowalism na pomorzu 5 kwietnia 2008 zjawilo sie ponad 20 aut ale fakt faktem zaprosilem ludzi z AKP i Automobil Klub Tczew.

 

a ludzikow z 024 nie bylo za wielu. A potem ze spotu na spot frekwencja byla corz gorsza nie wiem co zrobic zeby u nas na forum byla taka organizacja jak na forum AKP. Ja sadze ze ludziki z o24 sa tez w stanie pokazac na co stac nasze forum jednak jest nas troszke zalogowanych na stronce www.forum.opel24.com.I prosze ludzie zacznijcie cos robic zeby poprawic nasza frekwencje na spotach nie tylko na Pomorzu ale ogólem w calej Polsce.

 

P.S. Mam tez taka cicha nadzieje ze sie cos zmieni po przeczytaniu przez ludzi tego postu.

 

POBUDKA!

 

Poprawiłam ort/Tajga75

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mariusz94

Ja ci powiem, że chciałem zorganizować mini spot w Wawie niedaleko mniue gdzie byśmy sobie usiedli pogadali o Oplach i nie było żadnego odzewu, a na Att cały czas są spoty gdzieś w Wawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Kredens, Widzi jak to wyglada na naszym forum. Nie wiem moze trzeba poprosic administrajce o jakies pomysly lub pomoc. bo to wyglada marnie. Ostatni zlot w koronowie to przecierz organizowalo AKP. A o24 chyba spi nie wiem???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Krist-off, ale to nie chodzi teraz o jednostke tu chodzi o wszystkich bez wyjatku. tak jak my staralismy sie organizowac te spoty a odzew byl praktycznie zerowy to jest cos nie tak na forum poprostu brak nam widocznie dobrej organizacji :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz94

Ja 2 razy proponowałem zlot i ani razu nikt sie nie odezwał dlatego dałem spokój.Gdybym miał 18 lat, prawko i samochód to bym wpadł do was na zlot, a tak to pupa zbita.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale nie wiem, co zrobić.

W tamtym roku zlot się udał, ale w sumie "czystych" O24 było mało...

AKP załozyło w sumie pomorze, jest tam ich dość dużo, znaja się, przeważnie sie uczą, więc mają trochę czasu, u nas przedział wiekowy jest od 8 do 60 lat...

A przeważnie ludzie sa zarejestrowani również na forach odpowiadających ich autom, wiec chętniej pojada na zlot danego modelu, niz "zbieraniny".

Ja nie mam recepty na to.

Początkowo myslałem, że może organizacja kuleje, ale w zeszłym roku jak zobaczyłem, jak nadchodzą wpłaty a ilu było chętnych, to się nie dziwię, że teraz nikt nie chce się podjać organizacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jordan23, Nie ma takiej szansy abyś wszystkich chociaż w miarę aktywnych zebrał na spocie, co najwyżej część. Można by znaleźć kilka powodów główne to praca i odległość. Powiem po sobie do takiego Szczecina to może nie mam aż tak daleko no tylko 300km w 1stronę :D podobnie do Katowic czyli kiedyś mógłbym się skusić na podobny dystans. Ale do W-wy prawie 470, a do Trójmiasta ponad 550km można sobie przemnożyć razy 2 i wynik wiadomy.

Nie ma u nas siatki autostrad bez ograniczeń prędkości i taka podróż niestety też trwa (ale to tak w nawiasie). Przypuszczam że część forum-owiczów jest podobnego zdania i nawet jeżeli miałby odbyć się jakiś ogólnokrajowy zlot to miejsce musiałoby być w miarę w zasięgu dla wszystkich z odpowiednim terminem. To tyle na razie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

to i ja wtrącę swoje 3 grosze

sprawa wygląda tak

Gdynia około 14 osób

Gdańsk też coś około tego a okolice w pobliżu tego nie liczę to jest 30 do 40 osób

no i co? Praktycznie 3 osoby były na tych spotach

reszta to rodzinka i inne kluby

te kluby widzą że tu brak jakiegokolwiek zainteresowania i też wreszcie nas o....

tak sobie pomyślałem że może jestem za stary do tego towarzystwa więc postanowiłem się nie wtrącać w te sprawy spotów

a może jest tak że ci ludzie nie wiedzą na czym to polega ?

powinni spróbować bo z tymi co się spotkałem w łODZI i KORONOWIE nie czułem się tak źle jak tu w Gdyni z wami

przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale taka jest prawda...

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności