Skocz do zawartości

Wielka mobilizacja na Forum.opel24.com !!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

ale jezeli administrator by poprosil ludzi o to aby zwieli sie w garsc i sie spotkali

niestety nie zgadzam się

Znaczy się poniekąd tak- zgadzam się i nie trzeba być funkcyjnym na forum aby apelować. Ale jak Holcu napisał nic na siłę - jedni mają taką potrzebę a inni nie, i jak wspomniałam bardzo nad tym też ubolewam, choć sama bywam z różną frekwencją.

 

Ale temat za to jest wdzięczny do marudzenia ???

 

Niedźwiedź zmuszacz to moze policja na sile zeznania a ja prosze tylko o to aby aministracja napisala cos takiego jak przywitanie i niech kazdy napisze swoj nick i miejscowosc i zdeklaruje otwarcie na spoty i zloty to by bylo dobre :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nikt nikogo do niczego zmuszał nie będzie. Z zasady nie obiecuje nic, ponieważ nie ma opcji żeby być czegoś w 100% pewnym. A co deklaracji użytkowników, to będzie ich sporo, ale jak przyjdzie co do czego to zostanie garstka starych sprawdzonych spotowiczow... Zycie jakie jest takie jest. W 2005r. robiliśmy spoty w Puławach. Zaczepialiśmy ludzików, kleiliśmy ekipę. Ze spotu na spot było nas coraz więcej... Niestety czas nie stoi w miejscu, trzeba cos działać żeby rodzinę założyć. I tak forum zostało nadal największym pożeraczem czasu na jaki mogę sobie pozwolić. Reszta czasu to praca... I to tez z dala od rodziny, znajomych, ojczyzny.

Zawsze lubiłem spoty i spociki, jako kierowca i jako pilot ???

Z tego miejsca chciałem podziękować za świetnie spędzony czas i wspaniałych ludzi których poznałem i znam z tego forum.

Myślę że jeszcze nadarzy sie jeszcze okazja żeby usiąść na kaloryferze i upiec kiełbaskę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

musimy docenic otwartość opel24 i zacząć się spotykać, aby "klub/forum rosło w siłe, więc ludu pracujący miast i wsi-mobilizujmy się" ???

I za to już powinieneś dostać konia z rzędem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A wiec przejdzmy do meritum sprawy mozna liczyc na administracje wzgledem jakies pomocy jezeli chodzi o ten temat jak tak to prosze o odpowiedz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I za to już powinieneś dostać konia z rzędem

może moje zawołanie do mobilizacji trąci troszeczkę PRLem, ale przecież wtedy, na zawołanie mobilizowano szkoły i zakłady pracy i na meczu cały stadion 10lecia był pełen! ???

 

w w stolicy i okolicy zero zainteresoawania spotem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności