Skocz do zawartości

Jakie opony zimowe?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Ile masz zamiar przeznaczyć maksymalnie na opony ?

 

Bo nie wiadomo czy mamy mówić o np. dębicach czy np. michelinach

Potrzebuję tylko dwie sztuki, więc cena nie gra roli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

huri_khan napisał/a:

Ile masz zamiar przeznaczyć maksymalnie na opony ?

 

Bo nie wiadomo czy mamy mówić o np. dębicach czy np. michelinach

 

Potrzebuję tylko dwie sztuki, więc cena nie gra roli.

Cytujesz post który napisałem 2 lata temu :beer:

 

Jak masz problemy z wyjazdem z podziemnego garażu to zainwestuj w łańcuchy albo odśnieżaj wyjazd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :beer:

Zima za pasem i czeka mnie zakup opon zimowych i chce zasiegnac opini osób ktore uzytkowaly ponizsze opony:

 

1. Uniroyal MS PLUS 66 185/65R15 88 T

2. Fulda Kristall Montero 3 185/65R15 88 T

3. BFGoodrich g-Force Winter 185/65R15 88 T

4. Kleber Krisalp HP2 185/65R15 88 T

5. Sava Eskimo S3 185/65R15 88 T

 

Szukam dobrych opon za cene do 200 zl :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam sei do pytania plus dorzucam do przedyskutowania Fireston winterhawk 2 evo. Na forach z oponami można przeczytać dużo opinie ale jak czytam, wydaje mi sie że większość jest pisana przez producentów i sprzedawców te wszsytkie " bardzo zachęcam, wyśmienite" i inne zwroty :beer:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speedwolf, ale Ty jesteś upierdliwy z tymi oponami Fireston winterhawk 2 evo. Przecież to nie jest nawet klasa średnia opon, chcesz je zareklamować, czy co? :beer:

 

 

Ja kupiłem rok temu Uniroyal MS PLUS 66 185/65R15 88 T i jestem bardzo zadowolony, jak pisałem wcześniej zima była sroga i pięknie dawały radę i za co jeszcze zasługują na pochwały to nie pamiętam ile jeździłem na tych oponach miesięcy około 5 i zero zużycia bieżnika, a to też jest ważne. Przypominam że opony uniroyal to typowo deszczówki więc chlapy, błoto pośniegowe to tak jakby nie było.

Ale mówię są gusta i guściki, a mnie naprawdę te opony podpasowały? :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce zobaczyć porównania (nawet Dębica się znalazła)

http://www.test.de/themen/auto-verkehr/test/Winterreifen-Billigreifen-oft-mangelhaft-1429015-1429018/

 

Na śniegu i lodzie wypadły bardzo dobrze ale na innych nawierzchniach już gorzej.

 

Test jest z 2006 roku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałam znajomego co sądzi o oponkach, o których piszecie na tej stronie i stwierdził, że to sam fajans, Uniroyal MS PLUS 66 tych nie zna, a Fireston winterhawk 2 evo to śmiecie. :lol:

 

opony, które poleca to:

http://www.oponeo.pl/dane-opony/continental-contiwintercontact-ts810-185-65-r15-88-t-mo

 

Ja na miejscu maly-shuu rozważyłabym ich zakup, a jak kolega chce oponki niższej klasy to te:

http://www.oponeo.pl/dane-opony/barum-polaris-2-185-65-r15-88-t

 

Co do tych barumów, to miałam je w poprzednim autku i moge powiedzieć, że spisywały się bardzo dobrze i na suchej nawierzchni i na oblodzonej drodze ze śniegiem po kolana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności