Skocz do zawartości

Interfejs do astry


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób na tym działa. Transakcja jest prosta - gość zamawia towar hurtem z UK albo ChRL (korzystając z aukcji na ebay) i przykładowo wynosi go to jakieś 100-120zł za sztukę, po czym wystawia na allegro dwa razy drożej. Pytanie - czy ktoś zamawiając 1szt. chce to zrobić sam i zaryzykować ebay czy woli dołożyć te 100zł i kupić u nas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiele osób na tym działa. Transakcja jest prosta - gość zamawia towar hurtem z UK albo ChRL (korzystając z aukcji na ebay) i przykładowo wynosi go to jakieś 100-120zł za sztukę, po czym wystawia na allegro dwa razy drożej. Pytanie - czy ktoś zamawiając 1szt. chce to zrobić sam i zaryzykować ebay czy woli dołożyć te 100zł i kupić u nas.

zamowiełm na E-bay interfejs o ktorym pisałem wczesniej, jest to chyba ten sam ktory jest wystawiany na Allegro , cena z przesyłka do polski 96 zł dzisiaj dostałem potwierdzenie wysłania czas oczekiwania 2-3 tyg . spoko .

druga sprawa kupuje na Ebay sporo , z Chin i własnie z CHin jeszcze nigdy nie miałem problemów ( odpukać ) , Natomiast zdazaja sie małe problemy w USA zadko ale bywają .

Wiec ktos kto wystawia na Allegro , niech sobie dalej wystawia :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie , dzisiaj złapało mnie lekkie "'zdziwko" w południe dzwoni listonosz , otwieram listonosz podał mi paczkę z Singapuru ! paczka do POLSKI szła Uwaga 7 dni od czasu zakupu . PO otworzeniu i wyjęciu Op-Com,a od razu podłączyłem do lap-topa , sterowniki zainstalowały się szybko z płytki która była dołączona . oprogramowanie także . Wszystko działa jak ta lalal ... załączam fotki ...

, dostałem także mały prezent , Aluminiowe zakrętki na wentyle :cry:

 

jest tylko mały problem , wiem ze w Astrze H , podłączenie do Interfejsu jest pod pokrywka miedzy hamulcem ręcznym a biegami ... no małe zaskoczenie ... w ASTRZE GTC TAM GO NIE MA ! wiec gdzie może być ?

 

zdj1

 

zdj2

 

zdj3

 

zdj4

 

zdj5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba się skuszę daj tylko znać czy działa jak znajdziesz to złącze... może jest tak jak kiedyś w astrach przy bezpiecznikach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba się skuszę daj tylko znać czy działa jak znajdziesz to złącze... może jest tak jak kiedyś w astrach przy bezpiecznikach?

jutro sprawdzę i dam znać jak działa , oprogramowanie jest do 2009 r wiec moja Astra się załapała :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ

 

oprogramowanie jest w jezyku angielskim i niemieckim

 

[ Dodano: Pon Cze 07, 2010 23:09 ]

złącze... może jest tak jak kiedyś w astrach przy bezpiecznikach?

jednak złacze jest miedzy skrzynia biegów a ręcznym ;)

 

[ Dodano: Wto Cze 08, 2010 16:03 ]

Wszystko działa , czyta błedy ktorych było kilka , widac nigdy nikt nie kasował zadnych , Typu przepalona zarówka , czujnik oleju .. , Program działa dobrze mozna nawet zmieniac nr VIN co mnie mocno zaskoczyło , ale niestety nie mogłem wykasowac błednych Codów , co prawda nie bawiłem sie tym długo , w czwartek bede miał wiecej czasu :lol:

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

[ Dodano: Wto Cze 08, 2010 17:36 ]

PS. ... Mam juz polskie oprogramowanie :P działa Dobrze ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Oglądałem ten interfejs i przy próbie zamówienia większej ilości sztuk zawsze trzeba płacić wielokrotność kosztów przesyłki (10 USD za fejs i 18 USD za przesyłkę) jest też możliwość żeby mniej płacić za sam fejs ponieważ jest możliwość złożenia mniejszej oferty przy zakupie większej ilości.

 

Obecnie 2 użytkowników wyraziło chęć zakupu, może jeżeli więcej osób będzie chętnych to można byłoby spróbować zamówić więcej sztuk po mniejszej cenie.

 

Ktoś wie może jak wygląda cło i podatek przy paczce z Chin ? Do tej pory kupowałem rzeczy do około 50 zł więc takiego problemu nie miałem, natomiast jeżeli będzie większa wartość to może UC lub US się dowalić i zwiększyć koszty interfejsu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

Oglądałem ten interfejs i przy próbie zamówienia większej ilości sztuk zawsze trzeba płacić wielokrotność kosztów przesyłki (10 USD za fejs i 18 USD za przesyłkę) jest też możliwość żeby mniej płacić za sam fejs ponieważ jest możliwość złożenia mniejszej oferty

przy zakupie większej ilości

sprzedawcy zmniejszają wartosc rpzedmiotu ale dodaja wiekszą opłątę transportową, byc moze mniejsza prowizja?

Ktoś wie może jak wygląda cło i podatek przy paczce z Chin ? Do tej pory kupowałem rzeczy do około 50 zł więc takiego problemu nie miałem

, natomiast jeżeli będzie większa wartość to może UC lub US się dowalić i zwiększyć koszty

interfejsu.

przy 1 sztuce UC nie przyczepi sie napewno, przy 2,3,4 tez pewnie nie o ile będzie zaznaczone jako gift na przesyłce.

no i dobrze mieć konto pay-pal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności