Skocz do zawartości

Interfejs do astry


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie , najlepiej jest posiadać konto Pay-Pal , jeśli chcesz kupić większą ilość należy napisać do sprzedawcy o zmianę ceny przesyłki .I tutaj jest problem , ponieważ Oni specjalnie dają mniejsza cena sprzedaży a większą za przesyłkę gdyż tak naprawdę na tym zarabiają , wystawiają niska cenę by uchronić się przed opłatami dla E-bay .. UC nie zagląda do środka jeśli są to małe paczki, kilka interfejsów nie zajmie dużo miejsca , paczka którą ja dostałem była naprawdę mała spokojnie 4 sztuki przejdą kontrole ,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja op-com kupiłem na allegr.jest w wersji 1.39

bez problemu łączy się z oplem vectra C z 2004 w najbogatszej wersji.

wersja softu to 090820 pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek ponownie podłączyłem swoja astre do kompa , tym razem dokładniej przeglądałem zasoby programu op-com , z netu bez problemu można ściągnąć polska wersje OP-COM-090820b-PL + ( nakładka ) OP-COM090821B_PL-OK której nie trzeba rozkodowywać aby otrzymać hasło do programu , jak to jest w wersji angielskiej . , program chodzi bez zarzutów, kasuje błędy testuje wszystko co jest do przetestowania , nawet lampkę ...... oczywiście trzeba by posiedzieć nad programem dłużej aby poznać jego wszystkie możliwości..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna programowac ECU immo piloty i wiele innych

sporo masz jeszcze do odkrycia :wink:

Oczywiscie zauwazyłem że mozna programowac wiele rzeczy, natomiast nigdzie nie widziałem gdzie mozna zczytac przebieg samochodu . jesli chodzi o programowanie , nie zaprogramujesz chyba czegos czego niema w sachodzie , Jesli nie mam ESP , to nie mozna tego właczyc ... no chyba ze mozna ? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kazde auto ma taka mozliwosc

w VC ponoc z EPROMU sie da

ale jak to nie testowalem jeszcze

 

 

jak nie masz ESP to nie ma jak tego zaprogramowac :wink:

do tego potrzebnych jest sporo rzeczy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadwozie/Zestaw wskaźników/Dostęp do EEPROM/Odczyt przebiegu

 

W nowszych oplach na CANie odczyt przebiegu pobierany jest ze sterownika a nie z licznika, dlatego jeśli ktoś kiepsko kręcił przebieg pomijając zmianę w sterowniku, to może nam się pojawić inna liczba niż na zegarach. W starszych bez CANa czyta z licznika, więc wartość zawsze będzie ta sama i nie dowiemy się czy był kręcony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem op-com w wersji 1.39 i soft 090820B ale u mnie w astrze g 2002 nie da sie odczytać eeprom ani przebiegu nie da sie też niczego zaprogramować czy mozna zmienic soft na inny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności