Skocz do zawartości

ubezpieczenia


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

zastanawialo was kiedys, dlaczego wysokosc skladki OC jest zalezna od pojemnosci?

wydaje mi sie e nie ma zaleznosci, ze auta z wiekszymi silnikami powoduja wieksze szkody ( w niktorych krajach uzaleznione jest to od wieku i mocy auta).

dziwi mnie tez fakt, ze firmy ubezpieczeniowe w Polsce nie daja znizki za bezwypadkowa jazde mlodym kierowcom. W anglii mialbym juz znizke, poniewaz mimo tylko 22 lat mam juz za soba 4 lata bezkolizyjnej jazdy i tylko jedno wykroczenie(mandat za predkosc)

u nas nie biora tego pod uwage, przynajmniej ja sie nie spotkalem.

a pytanie jest takie: gdzie ubezpieczyliscie auta i dlaczega??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Ja mam ubezpieczony samochod w niewiekiej firmie "samopomoc" bo jest najtaniej. Moja mama za malacza płaci niecale 180 zl na rok!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość red devil

ja też mam ubezpieczone wszystkie autka w samopomocy, jest taniej niż gdziekolwiek indziej i tutaj liczą zniżki, nie wiem dokładnie o co chodziło Ci z tym niedawaniem zniżek młodym kierowcom, ale ja mam autka od kilku lat na siebie i mam 60%zniżki za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia, 5%za kontynuacje i 5%za opłate jednorazowa czyli max, a swoja drogą dochodzi 30% wzwyżki za wiek(dopiero w tym roku skoncze 25 lat wiec pozbęde sie tego debilnego zawyżania oc) Za trucka(1.6L) wychodzi mi 450zł rok, za Cali(2.0) 550zł i za malego rozrabiaka(650ccm) :wink: wychodzi 260zł, jeśli sie nie myle to tak płace, wiec jednym słowem w tym roku pozbęde sie już tych 30% zawyzania i bedzie oki :wesoly: jakby nie patrzec 400zeta zostanie w kieszeni :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pzu - dlaczego bo mam OC , AC , NW i nigdzie indziej na 10 latka dać nie chcieli :wesoly: Mam na współwłaściciela i rosną mi jakieś zniżki ale co i jak nie wiem. I też mam debilna nadwyżke :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja zaplacilem 1100zl oc i 1150 ac i nw w pzu!co prawda oc moglem miec taniej w innej firmie ale kupilem w pzu i przepadlo!tez mam zwyzke 30% ale tylko rok mi zostal zwyzki wiec przezyje!mialem kiedys matiza (zarejestrowany na mame byl) i po wypadku 3 miesiace czekalem na kase w pocztowej(mtu) firmie wiec wole pzu od razu placa kase i jest ok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja mam w PZU. Samochod stoi na wpolwlacicela (MAMUSIA-znizka 50%) mam zwyzke 30% i place za 1,8 OC i NW 880pln za rok. W warcie wyliczyli mi 1200pln a w link4 740pln (ale tam nie chcialem bo wiem ze wrazie czego to same klopoty ludzie maja)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ostatni zmieniłem ubezpieczyciela - w samopomocy wyliczyli mi składkę (60%) zniżki na 527 zł , a w towarzystwie ubezpieczeniowym CIGNA 435 zł. czyli jest coś tansze od Sampopomocy :wesoly: Ubezpieczenie OC z NW a silniczek w Omedze - 2,4 benzynka :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w Compensie i cały pakiet w zeszłym roku OC, AC i NW zapłaciłem równego tysiączka.

Ciekawe ile będzie teraz :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość red devil

Cinek nie chce Cie straszyc ale znając życie pewnie więcej :wesoly: tak jest co roku niestaty, w takim nie innym kraju żyjemy...........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności