Skocz do zawartości

ubezpieczenia


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

W porównaniu co do niektórych TU z terminami i formalnościami jest nie najgorzej.

Same odszkodowania zależy jak się trafi, chociaż i tak jak wszędzie szukają aby załatwić sprawę po tańszych pieniądzach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To prawda, przecież to interes dla towarzystwa, żeby jak najmniejsze odszkodowanie wypłacić. Ale w dużej mierze zależy to też od oczekiwań. Jeżeli ktoś będzie chciał jeszcze zarobić na ubezpieczenie to wogóle nie będzie zadowolony, a jeżeli ktoś chce po prostu naprawić samochód to w 99% procent przypadków to zrobi za pieniądze z ubezpieczenia. Ja miałem stłuczke dostałem z link4 odszkodowanie starczyło na naprawę i nic więcej nie oczekiwałem, tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Proszę o radę...

Suche fakty:

-ubezpieczenie OC zawarte na rok od czerwca 2009 do czerwca 2010

-opłacona I rata do grudnia 2010

- w pazdzierniku 2009 złomuje i wyrejestrowuje pojazd i zaraz w tym samym dniu z decyzją o wyrejestrowaniu udaje się do agencji TU w której zawierałem polisę.

Agentka robi ksero i twierdzi, że to wszystko...

 

Dziś dostaję list od działu windykacji ubezpieczyciela, że zalegam z zapłatą II raty OC!:beer:!:?:!:beer:!

Dzwonie do windykatora, który prowadzi "moją sprawę" tłumacze, że pojazd w pazdzierniku 2009 został zezłomowany i wyrejestrowany, przesyłam mu faksem dokumenty. A on mnie pyta, czy mam potwierdzenie, że zgłosiłem ten fakt zezłomowania i wyrejestrowania pojazdu TU (potwierdzenia nie mam!:?:, agentka która kserowała decyzję o wyrejestrowaniu mi go nie dała, a mi osobiście jakoś nie przyszło do głowy, żeby o nią poprosić)

Wkurzony, byłem w tej agencji oni oczywiście nie wiedzą "o co chodzi" każdą decyzję o wyrejestrowaniu niezwłocznie przesyłają do centrali TU i jeśli była kserowana na pewno została wysłana.

 

 

 

Windykator twierdzi, jeśli nie zapłacę niby tej zaległej składki z odsetkami to sprawę kieruje do sądu, że moim obowiązkiem było zgłoszenie faktu zezłomowania pojazdu i jeśli nie mam na to potwierdzenia, że rzeczywiście byłem w tej agencji przed upływem ważności I raty (do grudnia 2009) to mój problem.

 

I jak teraz mam udowodnić, że nie jestem wielbłądem???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie posiadasz żadnego podpisu, stempla itp

to przypomnij się tej agentce.

Potwierdzenie jakie by ono nie było

może okazać się jedynym ratunkiem

choć jeśli windykator ruszyłby głową to i powtórne podesłanie decyzji o wyrejestrowaniu/zezłomowaniu powinno dać mu coś do myślenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

leszek 398, witaj w trybach działań TU

 

Jak się tu dostaniesz to wyjdziesz przemielony ze wszystkim co po drodze złapią - wiem z doświadczenia.

Co prawda moja sprawa jest inna ale też się z gadzinami szarpię... i za każdym razem kiedy myślę, że to koniec to ot suprise :)

Teraz zastanawiam się co mi wymyślą aby nie płacić za auto zastępcze... normalnie można obsesji dostać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ja polecam ubezpieczenie w AXA powolujac sie na polise znajomego oszczedza sie 30zl na oc wa w pelnym pakiecie 80zl dodatkowa opcja ubezpieczenie od pozaru i kradziezy dla aut mlodszych niz 11lat w trakcie rozmowy jak ktos konsultantowi powie ze ma znajomego z polisa w axa dostanie wyliczenie ze znizka mozna powolac sie na moja BA/2425161/02

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności