Skocz do zawartości

ubezpieczenia


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Przebrnęłam przez cały temat ,ale niewiele znalazłam na temat AXA. Nie chodzi mi o kwestie finansowe,ale raczej o jakość usług i opinie dotyczące samej firmy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

jeśli OC tyo można podpisać gdzie najtaniej

ale AC najlepiej porównać OWU, dokładniejsze warunki, opinie innych, itd

Dokładnie. Tylko że tym opiniom innym nie zawsze można ufać. Na przykład jesli chodzi o Link 4 to wahałem się trochę przed wykupieniem AC. Przekonała mnie cena, która z moimi 40% zniżkami okazała się najniższa na rynku. Dodatkowo, jako że jeżdże vectrą silnik 1,6, trafiła mi sie ta promocja na auta niemieckie:) Łącznie za pakiet wyszło mi 1400 złotych. Kumpel przekonał mnie do tej decyzji, bo zgłaszał już u nich szkodę i wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem własnie na etapie poszukiwania nowego OC + AC dla Astry. Na www znalazłam jakiś tam kalkulator ubezpieczeń, który pokazał mi iż najniższą składkę, jaką mogę uzyskac w pakiecie, zapłacę w niejakim InterRisk. Czy ktoś coś wie na temat tego ubezpieczyciela?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jestem własnie na etapie poszukiwania nowego OC + AC dla Astry. Na www znalazłam jakiś tam kalkulator ubezpieczeń, który pokazał mi iż najniższą składkę, jaką mogę uzyskac w pakiecie, zapłacę w niejakim InterRisk. Czy ktoś coś wie na temat tego ubezpieczyciela?

To może właśnie w tym linku spróbuj popytać, skoro masz astrę? Co do InterRisk, to nic na ich temat nie wiem. Popytaj znajomych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal111

Ja teraz właśnie wykupiłem na moją Merivę OC i AC w AXA.

Jeszcze jak podasz numer polisy od znajomego to dostaniesz 50 lub 100 zł upustu.

Gdyby ktoś chciał to mój numer polisy : BC/1364396/00

Wystarczy to podać przy kalkulacji na stronie AXA.

https://www.axadirect.pl/quote/index.aspx

Zapłaciłem w sumie 571 zł.

Taniej nie znalazłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja teraz właśnie wykupiłem na moją Merivę OC i AC w AXA.

Jeszcze jak podasz numer polisy od znajomego to dostaniesz 50 lub 100 zł upustu.

Gdyby ktoś chciał to mój numer polisy : BC/1364396/00

Wystarczy to podać przy kalkulacji na stronie AXA.

https://www.axadirect.pl/quote/index.aspx

Zapłaciłem w sumie 571 zł.

Taniej nie znalazłem.

A przy ilu procentach znizek Ci tyle wyszło? No i czy sprawdzałeś w innych direktach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 60 %.

I u nich jest tak że zniżki z OC przechodzą na AC.

Tak sprawdzałem w różnych Directach i tam wyszło mi najtaniej.

Tylko przy 15% udziale własnym.

Bez udziału własnego wychodziło około 200 zł więcej co i tak było korzystniejsze bo np. w Commercial Union OC i AC wychodziło prawie 1100 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie zdecydowałam się na Aviva CU, dostałam od nich najkorzystniejsze warunki pakietowe OC + AC bez udziału własnego wlasnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie zdecydowałam się na Aviva CU, dostałam od nich najkorzystniejsze warunki pakietowe OC + AC bez udziału własnego wlasnego.

To ile Ci wyszło?

Bo liczyłem dzisiaj w Axa dla mojej mamy za Matiza i wyszło prawie 1100 zł tylko że miała teraz 1 szkodę z OC i miała do tej pory 40 % zniżki.

Więc nie ma reguły co do ubezpieczenia.

Trzeba szukać wszędzie gdzie się da :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ostatecznie zdecydowałam się na Aviva CU, dostałam od nich najkorzystniejsze warunki pakietowe OC + AC bez udziału własnego wlasnego.

To ile Ci wyszło?

Bo liczyłem dzisiaj w Axa dla mojej mamy za Matiza i wyszło prawie 1100 zł tylko że miała teraz 1 szkodę z OC i miała do tej pory 40 % zniżki.

Więc nie ma reguły co do ubezpieczenia.

Trzeba szukać wszędzie gdzie się da :wesoly:

Aż tak drogo Ci w tym direkcie wyszło?? Ja zawsze uważałem, że na telefon najtaniej jednak wychodzi, może dlatego że stosunkowo niewiele mi wyszło w linku. Ludzie nie do końca jeszcze ufają tym ubezpieczeniom na telefon, a ja tam wolę w sumie zadzwonić i mieć z głowy, a nie wozic się po mieście za agentem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności