Skocz do zawartości

ubezpieczenia


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na to że niedługo kończy mi się ubezpieczenie OC na opelka, chciałbym zaczerpnąć od Was informacji gdzie ubezpieczacie swoje samochody i jakie macie ceny

Co sądzicie o Benefia24?------wyszło mi tam najtaniej 280zł OC + NNW, ale nidgy o nich nie słyszełem.

Drugą najtańszą ubezpieczalnią wyszło mi Commercial union direct 380zł OC+NNW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najwyżej jak w kogoś wjedziesz to ryzykujesz wpier.... jak zobaczy gdzie jesteś ubezpieczony :( :( :)

biorąc pod uwagę takie metody postępowania mogę też nie zauważyć, ze w kogoś wjechałem i "przypadkiem" przyspieszyć :)

 

wyszło mi tam najtaniej 280zł OC + NNW, ale nidgy o nich nie słyszełem.

zaryzykowałbym i postawił na solidność Benefia24

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Po oględznach wielu opelków wybrałem wkońcu jednego. Astra I 1.6 16V 105KM, wersja "Wesely". Ale nie dla pochwalenia sie założyłem temat. Chodzi mi o ubzpieczenie. Poprzedni właściciel ubezpieczony jest w Libery Direct na rok (jakieś 3tyg temu zostało zapłacone ubezpieczenie). Mam teraz dylemat.. Poczytałem troche na temat Liberty, głownie opinie ludzi i strasznie sie skarżą na tą ubezpieczalnie. Głównie na AC. Ja chciałbym tylko samo OC. mam dylemat czy kontynuować to czy po prostu przrejść na sprawdzone PZU i zapłacić przeszło 400zł za pół roku, albo zostac tutaj i nie płacić ani grosza... Mam wspłówłasciciela który ma 60% znizek. Co polecacie? Dzieki za info...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po oględznach wielu opelków wybrałem wkońcu jednego. Astra I 1.6 16V 105KM, wersja "Wesely". Ale nie dla pochwalenia sie założyłem temat. Chodzi mi o ubzpieczenie. Poprzedni właściciel ubezpieczony jest w Libery Direct na rok (jakieś 3tyg temu zostało zapłacone ubezpieczenie). Mam teraz dylemat.. Poczytałem troche na temat Liberty, głownie opinie ludzi i strasznie sie skarżą na tą ubezpieczalnie. Głównie na AC. Ja chciałbym tylko samo OC. mam dylemat czy kontynuować to czy po prostu przrejść na sprawdzone PZU i zapłacić przeszło 400zł za pół roku, albo zostac tutaj i nie płacić ani grosza... Mam wspłówłasciciela który ma 60% znizek. Co polecacie? Dzieki za info...

Po pierwsze tak czy siak musisz w ciągu 30 dni zgłosić ubezpieczalni fakt zakupu wyżej wymienionego pojazdu. I tu masz jak już wiesz dwie drogi: pierwsza to ta, gdzie składasz chęć przedłużenia umowy i wtedy podpisujesz z Liberty nową umowę, bądź rezygnujesz z tej polisy w terminie Tobie pasującym (czyli może być to również za pół roku). Ja zawsze jak kupowałem samochody jeździłem na starej polisie póki nie wygasła, dopierow wtedy podpisywałem rezygnacje i przenosiłem się do innej. Warto wykorzystać to co już masz zapłacone, bo nikt Ci w tym moemncie tych pieniędzy już nie zwróci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Mój ojciec od kilku lat ubezpiecza swego opla w Uniqa, zazwyczaj robił to przez agenta, w tym roku udało mu się już przez internet (fakt, ze jest trochę nieobczajony z siecią i musiałem mu w tym pomagać :wink: ). Fakt, że ma trochę zniżek itp., więc nie bankrutował. Wszystkich znajomych przekonuje, że to dobra firma. Więc pewnie, kiedy się doczekam swego pojazdu to też się tam ubezpieczę...

 

nie pisz posta z czarnym cieniem,bo nic nie widać/zibi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Wszystkich znajomych przekonuje, że to dobra firma.

Jakieś poparcie tej teorii ? Czy może masz jakieś związki z Uniqa ?

 

P.S. I znowu bez przywitania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności