Skocz do zawartości

ubezpieczenia


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

macioo85, przejrzyj sobie te strony - w końcu kilka ich jest może coś Ci się nasunie.

To że masz 23 lata to tylko pół sukcesu, ważna jest jeszcze marka, rocznik, pojemność

A w przypadku AC jeszcze wartość, udział własny i inne składowe

Tu najlepszym wyjściem było by przedzwonić do kilku TU np podawanych na forum i dowiedzieć się orientacyjnie ile sobie życzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proponuję Ci samodzielnie policzyć składkę tutaj:

http://ipolisa.pl/kalkulator/

Z orientacyjną wiedzą o wysokości składki idź do brokera i niech Ci szuka czegoś lepszego.

Półtora miesiąca temu w ten sposób zyskałem 500 zł.

 

Tylko zwróć uwagę na szczegóły ubezpieczenia zawarte w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU). Więcej o tym np. tutaj:

http://www.wysokieobroty.pl/auto/1,48297,3941178.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

proponuje wejsc na strone allianz.pl , po wybraniu zakladki DIRECT mozecie ubezpieczyc auto najtaniej na rynku.nie daja zwyzek za wiek !! ubezpieczam auto na mame (mam 23 lata) i z udzialem wlasnym OC wychodzi 480 a AC 560zl. mam astre II 1.7 dti z 2001r wyceniona na 19 500 zl i od takiej kwoty place skladke AC

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje wejsc na strone allianz.pl , po wybraniu zakladki DIRECT mozecie ubezpieczyc auto najtaniej na rynku

Może w Twoim wypadku tak wyszło, sprawdzić nie zaszkodzi, ale u mnie np. nie - musiałbym dopłacać w porównaniu do obecnych do każdej polisy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam autko ubezpieczone w PZU. Mam OC płacone na pół roku,wyliczyli mi za Kadetta 1.6i składkę półroczną w wysokości koło 550PLN. Mam auta dopiero od .I.2007. Jednak dodam iz nie mam wzwyżki , -5% za kontynuację ubezpiczenia po poprzednim właścicielu i -10% za bezszkodowość. Kontynuuję polisę w PZU ponieważ czuję że to solidna firma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

przy OC nie jest tak istotna "solidność" firmy

Dla płacącego nie, gorzej w razie czego z poszkodowanym ;)

Ale odświeżając temat - musiałem ostatnio odświeżyć też OC na jedno z aut i oto jak przedstawia się wysokość składki OC na Omegę B 3,0 z max zniżką i moim regionie (kod pocztowy) - no podrożały w związku z wprowadzeniem "Podatku Religi" - sprawdzone w kilku firmach:

Benefia 24 - 995zł

CU Direct - 672zł (przy kontynuacji)

HDI Samopomoc - około 640zł (przy kontynuacji)

Liberty Direct - 486zł

Allianz Direct - 471zł

Axa - 468zł (ale przy podaniu kodu polecającego minus 50zł tj. 418zł)

Link4 - 456zł (z NW i przy kontynuacji, ale przy płatności kartą kredytową dodatkowa zniżka 3 lub 5%)

Jeśli ktoś chciałby orientacyjnie sprawdzić wysokość dla swojego OC to jeszcze natknąłem się na kalkulator:

http://ipolisa.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ czuję że to solidna firma.

dlatego, że płacisz 2 razy tyle, niż gdzie indziej?

a przy OC nie jest tak istotna "solidność" firmy

Najwyżej jak w kogoś wjedziesz to ryzykujesz wpier.... jak zobaczy gdzie jesteś ubezpieczony ;);):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności