Skocz do zawartości

ubezpieczenia


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

tez to wczoraj czytalem, jak dla mnie takie zestawienia nie maja za bardzo sensubo tak naprawde cena wychodzi dla kazdego inna, i pokazywanie czegos takiego nie ma sensu - tak jak bylo to tez kiedys u nich napisane inna cene dostanie rozwodnik inna wdowiec a jeszcze inna kawaler...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wszystkich znajomych przekonuje, że to dobra firma.

Jakieś poparcie tej teorii ? Czy może masz jakieś związki z Uniqa ?

 

 

Oczywiście, że Uniqa płaci mi grubą kasę za to żebym o nich pisał. Siedzę u nich w kieszeni i się wygrzebać nie mogę. Utrzymują mnie, moją rodzinę, rodziców, teściów, kuzynów, sąsiadów, dalszych sąsiadów, kolegów z podstawówki, liceum i studiów. Że nie wspomnę o wszystkich tych których mijam codziennie na ulicy.

 

To co mój ojciec sądzi to jego subiektywna opinia, ale jako doświadczony kierowca raczej wie co mówi. Ubezpieczał się w kilku firmach, a że z tej jest zadowolony to nie mogę mu tego zabronić. Więc wyluzuj.

A brak przywitania to rzeczywiście 'mea culpa'.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

To co mój ojciec sądzi to jego subiektywna opinia, ale jako doświadczony kierowca raczej wie co mówi. Ubezpieczał się w kilku firmach, a że z tej jest zadowolony to nie mogę mu tego zabronić.

Czyli nie wiesz jak się zachowują podczas ewentualnej wypłaty odszkodowania.

 

Z własnego doświadczenia wiem że PZU i Hestia nie robią problemów z wypłatą odszkodowań natomiast Link4 to zawsze szuka jakiegoś obejścia. i zwlekają z wypłatą odszkodowania.

 

Ty natomiast napisałeś, że wszystkim polecasz bo to dobra firma więc tylko się zapytałem czy masz jakieś poparcie ale widzę że nie masz i moje przypuszczenia że masz związki z Uniqa się potwierdziły.

 

Więc wyluzuj.

Jestem wyluzowany ale tobie chyba się udzieliła gorączka przedświąteczna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę u nich w kieszeni i się wygrzebać nie mogę. Utrzymują mnie, moją rodzinę, rodziców, teściów, kuzynów, sąsiadów, dalszych sąsiadów, kolegów z podstawówki, liceum i studiów. Że nie wspomnę o wszystkich tych których mijam codziennie na ulicy.

Dobre, na bank wybiorę to Unique, czy jakos tak.

 

Ja mam swoje niedrogie, bezrozgłosowe, i mam gdzieś te Uniquy, linki, i inne gady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam zinteresowanych składką OC w HDI

dziś naliczyli mi za Corsę 1,0:

kwota wyjściowa czyli 100% to 755 zł

odjąć 60% bezszkodowość,odjąć 5 % kontynuacja,odąć 10% jednorazowa wpłata,odjąć 5% za zawarcie ubezpieczenia NWK i AT ,dodać 30% zwyżki za współwłaściciela syna 20 lat= do zapłaty 319zł. do tego 30 NWK i 15zł AT .Myślę że to tanio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to tanio.

Pewnie tak porównując z ubezpieczeniem, które ostatnio załatwiałem (bracholowi) auto 1,8L w Allianz Direct - 258zł/rok :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja muszę się przyznać ,że Tygrysa mam ubezpieczonego w PZU na czym dobrze nie wyszłam...rocznie mam prawie 900zl przy wszystkich mozliwych znizkach :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności