Skocz do zawartości

ubezpieczenia


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

ok http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif dzieki za odpowiedz http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif tak wlasnie myslalem ale chcialem sie upewnic http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

 

Nie wiem czy w dobrym miejscu to pisze ale mam nadzieję, że tak http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Jak w temacie ...

Kupiłem Opelka :cry: no i poprzedni właściciel miał wykupioną polisę OC na 30 dni.

Teraz kiedy jestem nowym właścicielem tego samochodu to czy muszę wypowiadać tą polisę poprzedniego właściciela (skoro była to polisa 30-dniowa a nie normalna na cały rok) ?

 

Co z tym fantem zroic bo ja nie bardzo wiem a jeste nowy w temacie .... to moj pierwszy samochód.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wypowiesz polisy to będziesz miał przedłużoną o kolejny okres i będziesz musiał dalej płacić za tą polisę nawet jak wykupiłeś u kogoś innego. Innym słowem, będziesz mieć 2 polisy i za obydwie będziesz musiał płacić. A i okres wypowiedzenia trwa miesiąc, ale lepiej zapytaj się u swojego ubezpieczyciela.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ubezpieczałem golfa i znajomy agent opowiadal mi ,że jego syn miał stłuczkę z kimś, ,kto miał OC w Link4.Sprawa zaszła do sądu,bo LInk nie wypłaca odszkodowania.Czyżby mało brali i niechętnie dawali?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby mało brali i niechętnie dawali?

Oni też muszą z czegoś żyć :drunk: , im dłużej nie płacą, tym dłużej obracają pieniędzmi. Brakuje wysokich kar łącznie z zabraniem prawa do prowadzenia działalniości ubezpieczeniowej za notoryczne oszukiwanie klientów.

 

Trochę siedziałem w temacie, bo w grudniu 2008 miałem stłuczkę z młodym łebkiem ubezpieczonym w PZM TU. Zaczyna się od mocno zaniżonej wyceny (proponowali m.in.naprawę pękniętej lampy przedeniej :lol: ), a kończy na kilkumiesięcznej walce o należne odszkodowanie.

Śledząc sprawę próbowałem się zorientować na jakiej zasadzie towarzystwa podejmują decyzję o szybkiej wypłacie lub jej blokowaniu i doszedłem do wniosku, że to loteria. Kumpel z pracy odszkodowanie z Link4 dostał po 5 miesiącach po piśmie od adwokata, a kumpel z osiedla z Hestią miał załatwione w 10 dni.

I bądź tu mądry :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajko1975, nie mam na szczęście doświadczeń tego typu,ale czy jest tak,ze jak jesteś ubezpieczony w porządnej firmie ,to zostajesz szybko obsłużony,a twoja firma ściąga kase z tej drugiej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le czy jest tak,ze jak jesteś ubezpieczony w porządnej firmie ,to zostajesz szybko obsłużony,a twoja firma ściąga kase z tej drugiej?

To byłoby bardzo dobre rozwiązanie, ale w Polsce jeszcze bardzo rzadko stosowane. Trzeba mieć wykupione AC z możliwością naprawy i późniejszego ściągnięcia należności z OC sprawcy. Problem w tym, że ubezpieczyciele nie informują o możliwości zawarcia takiego ubezpieczenia, bo jest dla nich dość kłopotliwe. Wyobrażasz sobie, jak się kłócą agenci o wypłatę odszkodowania ? :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności