Skocz do zawartości

ubezpieczenia


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam 60 % zniżki za bezwypadkowość (auto zrobiłem współwłasne z ojcem) + 50% zwyżki za wiek, także nieciekawie to wygląda ale 8) do czerwca mam spokój :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja mam 60 % zniżki za bezwypadkowość (auto zrobiłem współwłasne z ojcem) + 50% zwyżki za wiek, także nieciekawie to wygląda ale :) do czerwca mam spokój :)

Hmm nie czaje troche 8) jak masz auto z ojcem to nie powinno byc wzwyzki! Chyba ze to Ty jestes wlascicielem a ojciec tylko wspolwlascicielem :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chyba ze to Ty jestes wlascicielem a ojciec tylko wspolwlascicielem...
dla większości firm ubezpieczeniowych nie ma to żadnego znaczenia, dla nich liczy się tylko to, kto ma i ile zniżki. Jeśli chodzi o zwyżkę to faktycznie można ją dostać za wiek właściciela (lub współwłaściciela) auta oraz za "długość" posadania prawa jazdy. Zwyzka jest w PZU i w Warcie. Natomiast nie ma jej w Compensie. Takie to newsy "sprzedał" mi dziś broker ubezpieczeniowy :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ubezpieczenie mam w MTU. Wynalazek jest zarejestrowany na mamuske - 60% znizek. Za caly rok wyszlo 264zl. wiec na wypasie
Ja mialem w MTU,nie masz sie co cieszyc ze tanio,bedziesz mial wypadek to poczekasz okolo 3 miesiecy na kase,i to jeszcze grosze ci wyplaca buraki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
eduardo_vkp napisał/a:

...chyba ze to Ty jestes wlascicielem a ojciec tylko wspolwlascicielem...

dla większości firm ubezpieczeniowych nie ma to żadnego znaczenia, dla nich liczy się tylko to, kto ma i ile zniżki. Jeśli chodzi o zwyżkę to faktycznie można ją dostać za wiek właściciela (lub współwłaściciela) auta oraz za "długość" posadania prawa jazdy. Zwyzka jest w PZU i w Warcie. Natomiast nie ma jej w Compensie.

Wszystko jak widac od firmy zalezy, Ja jestem wspolwasciciel ojciec wlasciciel, prakow mam rok i 3 miesiace znizki ojciec ma max a ja tez cos sporo bo wczesniej Simsonka ubezpieczalismy z OC i AC :shock: na OC to mam chyba 40% a AC 30%(niestety AC jezeli nie ubezpiecze pojazdu w ciagu kolejnych 2 czy3 lat przepadaja znizki) i nie ma zadnych zwyzek za moj wiek! Jak pytalismy w ubezpieczalni to poznocwiekszosc firm tak ma.

 

Ja mialem w MTU,nie masz sie co cieszyc ze tanio,bedziesz mial wypadek to poczekasz okolo 3 miesiecy na kase,i to jeszcze grosze ci wyplaca buraki!

 

Jak On ma OC w jakiejs jkieskiej firmie to jego to nie zaboli tylko tego ktory bedzie chcial wyegzekfowac szkode z tej firmy co innego jakby AC bylo u nich to juz gorzej :wink:

Ale generalnie przy OC to nas interesuje tylko aby oplacic bo przeciez nie dostaniemy przy wypadku kasy z OC

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ja mam w PZU. Samochod stoi na wpolwlacicela (MAMUSIA-znizka 50%) mam zwyzke 30% i place za 1,8 OC i NW 880pln za rok.

To kto hjest wspolwlascicielem? Jak Ty a Mama jest glownym wlascicielem to nie powinno byc wzwyzki! Ja tak mam tylko z ojcem w firmie Uniqa i sie placi OC NW na rok 442zl Viki B 99' 2.0. POza tym cena ubezpieczenia alezy od regionu kraju, w wawie sa jedna z najdrozszych ubezpieczen i co sprytnijsi mieszkancy maja auto zarejestrowane na kogos z rodzinhny z innych stron lub poprostu melduja sie gdzie indziej i rejestruja auto tam :shock:

 

Matka jest wlascieciele, a ja wspolwlascicielem, i do togo, co ona by zaplacila, doliczaja jeszcze zwyzke. Najdrozej bylo w warcie, bo doliczaja 50% dal mlodych kierowcow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja za moja ome 2,5l benzyna z 50% znizka place w przekletym PZU 830zl na rok.Ostatnio byla u mnie kumpela, ktora pracuje w doradztwie ubezpieczeniowym.Wyliczyla mi,ze w HDI zaplacilbym na rok przy jednorazowej wplacie 580zl a na raty 630zl.Skad te roznice !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności