Skocz do zawartości

ubezpieczenia


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
Bardock, nastepnym razem pisz umowe na wspolwpasciciela co ma 50% znizek i masz po klopocie .

 

nie piszesz umowy na wspolwlasciciela, ale na siebie. tylko tyle, ze samochod musi byc zarejestrowany równiez na inna osobe. osobe, ktora ma znizki /wspolwlasciciel pojazdu/ - automatycznie przysluguja Ci rabaty. ja tez tak zaczynalam :brawo:

 

teraz zaplacilam oc 477zl za oc w link24. po wczesniejszych wplatach oscylujacych wokol 800,- w innych firmach - jest ok :mrgreen:

 

 

ps. tylko uwazaj na kolizje: wszyscy na tm traca :hyhy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ubezpieczony w samopomocy i po zwyżce za bum z mojej winy, zostało jeszcze 50 % (ojciec współwłaścicielem auta) + 10 % zniżki za jednorazową wpłatę, tak więc OC - (1042 zł - 50%)-10%= 469 zł + 35 zł NW, razem 504 zł

da się ścierpieć :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ja place za opla corse 1.2 => ~1100 zl

Zwróć uwage, że podałem cenę tylko za OC to po pierwsze, a po drugie cena ta uwzględnia 60% zniżki za bezszkodową jazdę. Stąd tak niska wartość. Myślę, że bez zniżek też bym płacił podobnie. :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bardock,

ja place za opla corse 1.2 => ~1100 zl w Samopomocy nie mam znizek

Ta cena jest realna za OC jeżeli nie masz zniżek i masz zwyżke za wiek.

 

Ja płace w samopomocy za moją astre 1.6 - 741zł na rok w tym 45% zniżek i 30% zwyżka za wiek, ale następne ubezpieczenie będzie już bez zwyżki hehehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość red devil

A ja opłaciłem już autka zaś na cały roczek :hyhy: I tak jak za poldolota płaciłem około 450 zł teraz wyszło 320 :wink: za Cali było 550 zł a teraz jet niecałe 400zł i kaszlaczek było 260 a teraz jest 186zł :lol: Normalnie w koncu mam max zniżke (całe 75%) i żadnych pieronskich wzwyżek :mrgreen: A swoją drogą to jeszcze rabacik tp dostałem za opłacenie trzech autek w jednym dniu :lol: Polise nw na Caluche :brawo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Bardock,
ja place za opla corse 1.2 => ~1100 zl w Samopomocy nie mam znizek

Ta cena jest realna za OC jeżeli nie masz zniżek i masz zwyżke za wiek.

 

Ja płace w samopomocy za moją astre 1.6 - 741zł na rok w tym 45% zniżek i 30% zwyżka za wiek, ale następne ubezpieczenie będzie już bez zwyżki hehehe

 

 

no tak rozumiem tylko ze ja nie mam zwyżki za wiek :hyhy::wink::mrgreen: i 1100 zl za OC bez zwyzek....dziwne moze dlatego ze to Warszawa :brawo:

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
no tak rozumiem tylko ze ja nie mam zwyżki za wiek i 1100 zl za OC bez zwyzek....dziwne moze dlatego ze to Warszawa

Raczej napewno to przaz to że Warszawa, bo w Rzeszowie to pewnie bez zniżek zapłaciłbys koło 7-8 stówek, ale tak to już jest w tym naszym kraju kaczek........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności