Skocz do zawartości

ubezpieczenia


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Więc sytuacja wyjaśniona, zapłaciłem. :!:

OC-320 zł

Ubezpieczenie mieszkania na 50.000 -50 zł

Składka członkowska 21 zł

Razem 391 zł.

 

Tak, jak pisałem, ubezpieczyłem się w TUW.

 

Ta cena obejmuje pojemności 1250-1900, 3 lata bez szkody z OC, 60% zniżek, wiek powyżej 30 lat.Takie są warunki.

 

Łodzianie, uderzajcie na Lipową 73, taniej nie ma w Łodzi.

Tel.-0-42-633-55-00

601-663-939

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrastra

wielki problem z tymi ubezpieczeniami. Składki gdyby były naliczane od wartości to mógłbym pomyśleć o Astrze jako samochodzie dla mnie bardziej realnie, a tak nawet z silnikiem 1.4 ubezpieczenie jest bardzo wysokie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poczytałem i pozwolę sobie dodac swoje trzy grosze, po pierwsze pomyślcie nad tym za co płacicie i co za to dostajecie (w wypadku OC dostaje poszkodowany) :)

po drugie suma na którą jesteście ubezpieczeni nigdy nie jest równa wypłacie nawet jeżeli była to szkoda całkowita :? niestety mija czas gdy można było na szkodzie zarobic teraz najczęściej się traci :!: no chyba że ma się dobrego agenta a to już inna sprawa :wink: jak będziecie mieli pytanka to w miarę możliwości postaram się wnieśc trochę światła w jakże pokrętne i mroczne sekrety polskich ubezpieczalni :[

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy ktoś jest ubezpieczony w Axa ? Zastanawiałem się nad tym co to będzie za ubezpieczyciel, czy będzie działał jak Link4, czy może lepiej. Co mi się spodobało to wyliczenie składek, roczna, na pół roku, chyba kwartalna oraz miesięczna!!! przy tej ostatniej niewiem, czy co miesiąc nową polisę będą wypisywać czy jak... czy tylko dowód wpłaty.

Ciekawe jest też jak będzie z wypłacalnością.

 

A ja teraz wszystkich pocieszę :D do 14 stycznia 490zł za Astrę 1,4 :/ za pół roku oczywiście ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Może trochę późno ale temat dla mnie aktualny - w tym tyg muszę zarejestrować autko a co za tym idzie i ubezpieczyć. Poprzednio byłem w Allianz ale teraz prawdopodobnie będę ubezpieczał w PTU z tego co sie orientowałem najkorzystniej, link4 i axa wyglądają podobnie ale jakoś do mnie nie przemawiają firmy które nie maja oddziału w moim mieście. Jak już ubezpieczę to powiem co i jak. ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
link4 i axa wyglądają podobnie ale jakoś do mnie nie przemawiają firmy które nie maja oddziału w moim mieście. Jak już ubezpieczę to powiem co i jak.

 

słyszałem że blankiet, potwierdzenie ubezpieczenia musi być oryginalne, z pieczątką przyjecia opłaty i adresem placówki itp, a cfane link4 każe sobie wydrukować ze strony potwierdzenie zawarcia umowy ubezpieczenia itp a to jest w myśl Polskiego prawa nieważne! Kierowcy, którzy bedą jeżdzić z takim "OC" mi,o że oplacili składki bedą traktowani przez policmajstrów jakby jezdzili bez OC ???

 

jezeli to nieprawda lub coś sie zmieniło to niech mnie ktos poprawi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Też tak słyszałem dlatego wolę mieć umowę podpisaną przez kogoś kompetentnego z oddziału - jak nie to pozostanie mi Allianz który chce odemnie 1300 na rok ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności