Skocz do zawartości

ubezpieczenia


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś płaciłem za ubezpieczenie mojej Tigry, rocznik 1997, wartość ubezpieczenia 14 tys. zł.

Zapłaciłem za OC 258,00 zł (3 miesiące temu), a za AC 587,00 zł za rok (dzisiaj).

Dodam, że w tym mam jeszcze dodatkowy pakiet, a w nim dodatkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym na sumę 50 tys. zł, od następstw nieszczęśliwych wypadków na sumę 15 tys. zł oraz ubezpieczone mienie ruchome i stałe elementy od kradzieży z włamaniem i rozboju na sumę 2 tys. zł.

 

Myślę, że to dobra oferta. Jak ktoś będzie chciał się skontaktować z moim ubezpieczycielem w sprawie otrzymania oferty na ubezpieczenie swojego auta lub jakimkolwiek innym rodzajem ubezpieczenia, to mogę podać namiary na PW, gg lub e-mail. Gość ubezpiecza w całej Polsce i ma dobre ceny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dziś chciałem przepisać ubezpieczenie na siebie, od poprzedniego właściciela zostało by zdaniem tej kobiety 90zł a ja miałbym dopłacić 870zł jestem współwłaścicielem ale ... ojciec nie ma zniżek żadnych i ja zwyżkę a ubezpieczenie obowiązywałoby do kwietnia przyszłęgo roku.

 

W HDI Asekuracja, niewiem czy różnica jest co do SAMOPOMOCY bo przecież SAMOPOMOC jest ich za cały rok zapłacę 840zł i nie ma zwyżki na wiek. To jest kwota bez żadnych zniżek ani zwyżek. I chyba tam się ubezpieczę a PZU niech buja. Tylko muszę napisać rezygnację. Ktoś wie na jakimś druku się to robi ? czy normalnie kartce, że rezygnuję z ich ubezpieczenia ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość red devil

mroowa, na zwykłej kartce tylko numer polisy musisz podać z kytórej rezygnujesz :?: Albo idż tam gdzie opłacasz składki i poproś żeby dali Ci gotowy świstek do wypełnienia :) A tak ogólnie to HDI Samopomoc ma 40% wzwyżki za wiek więc mimo iż to jest w jednej grupie to całkiem inne towarzystwa ubezpieczeniowe :mrgreen: Mi za miesiac przyjdzie płacić za potworka swego, więc już skrobie portfelik powoli, ale w tym roku już 40% mniej zapłace 8) Bo mnie sie ćwiartke wieku już skonczyło i w koncu będe traktowany przez chore towarzystwa ubezpieczeniowe jak normalny człowiek :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto jest ubezpieczony w HDI Asekuracja ? będą jakieś problemy ? wydaje mi się że działają podobnie do Samopomocy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

ja ubezpieczam w poczcie polskiej dokladniej PTU rozkladaja na 4 raty i niskie skladki maja bez znizek za auto 1,6 place niecale 800 zloty oczywicie po rozbici na razty wzwyzka ale i tak sie bardziej oplaca niz gdie indziej;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w HDI samopomoc i za autko o pojemnosci 1,6 za oce jest 986 zloty cala stawka,natomiast po 50% ale na raty zaplacilem 492 zika w dwoch rownych ratach po 246 zloty i do tego wziolem sobie NW za 35 zika ktore wynosi pozniej na 5000,zawsze to dla pasazera wystarczy na palec .AC nie bralem bo gosc powiedzial ze do tego modelu i rocznika przy takich szalenstwach z samochodami sciaganymi traci wartosc z minuty na minute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności