Skocz do zawartości

Zakryta chlodnica


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Paowie co zorbic zeby moj opelek szybciej lapal temperature?? wszystko mam ok teromstat tez czy zakrycie w 3/4 chlodnicy rozwiaze sprawe?:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość gomezzz1

na pewno szybciej będzie się nagrzewał...tylko zasłoń ją w miejscu gdzie nie ma wentylatora bo w razie gdyby się podgrzał za mocno to wentylator nie schłodzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

..... na pewno nie bedzie sie szybciej nagrzewał, jak masz termostat sprawny.... kiedy silnik sie nagrzewa woda i tak nie cyrkuluje przez chłodnice, zasłoniecie pomoże Ci utrzymać wyższą temperature już po nagrzaniu, gdy termostat sie otworzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

...... Artusss, nie spodziewaj sie cudów, rzeczywiście nie ma takiego pędu, ale jeśli masz termostat na 100% sprawny to i tak to nie wiele zmieni (przerabiane na własnej skórze) Ale spróbuj. Taka tektura miała sens i sprawdzała sie w poczciwych Polonezach i Fiatach 125p, które miały zawsze problem z niedomykającym sie termostatem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze z zakryta w ok 40-50% ,tak jak wyzej,ped zimnego powietrza nie chlodzi tak brutalnie,termo.mam sprawny ,ale nie ma takich skokow temp. z zakrytą kratką. mam wsadzony taki fajny gumowy material, we wloty w zderzaku i wcale go nie widac.no i jest bardzo cieplo w srodku ,troche szybciej jak bez zakrycia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pieknie zakamienia si echlodnica i wygina głowica jak si etak zaslania kartonikiem chlodnice. Normalnie miodzio az rece zacieraja warsztaty i szroty. Co za pomysly z tym zaslanianiem, normalnie nie moge. Moze by tak jeszcze mniejsza chlodnice wstawic albo ja usunac a weze zmostkowac?? Sprawny termostat i powinno byc okej. No mozna by jeszcze sprobowac dostac termostat skandynawski bo on ma o kilka stopni pozniejsze otwieranie sie ale nie wiele to da znaczy sie nic nie przyspieszy tylko ze bedzie bardziej gorace powietrze lecialo jak juz silnik sie nagrzeje i bedzi etrzymac nie okolo 88-89 stop tylko tak ze 92

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle historie"wygina glowica,zakamienia chlodnica"no super :wink: czyli latem przy plus 30st.jest tragedia,bo wtedy jest sauna dopiero :beer: kartonik to reczywiscie wies spiewa i tanczy,ja pisalem ze mam odpowiedni gumolit i wsadzony we wlot zderzaka w dolnej czesci,gorna czesc i gril sa normalnie odkryte. temperatura stoi super,w aucie szybciej cieplo(a astra to rzeczywiscie sie nagrzewa dlugo,mialem 3astry,kazda tak samo sie nagrzewala w zime tj. ok 6-7km,ford co jest niby g...o wart,po 2 km ma temp. pracy)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gomezzz1

A jak pieknie zakamienia si echlodnica i wygina głowica jak si etak zaslania kartonikiem chlodnice.

:beer:

 

a dlaczego niby ma się wyginać:beer: czy zakamieniać:beer:

 

kolego kolega: "kartonik to reczywiscie wies spiewa i tanczy" ja mam taki kartonik i tego też nie widać :beer: no a reszta to jak u Ciebie cieplutko i przyjemnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności