Skocz do zawartości

Co nas irytuje w Zafirach A i B ???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

edde daj sobie spokój z tym etui.Do A niestety nie pasi. Zbyt plasko wznosi sie dach i po primo - ciezko zamocowac, po sekundo - jak juz sie uda, to tak paskudnie odstaje, ze i tak zdemontowalem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

w B pasuja tam schowki z VC / SIGNUM

tylko ze sa trudne do zdobycia

mailem ostatnio taki panle caly z lampka to sie o to chlopaki z VKP malo nie pobili

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Apropos przednich słupków,ciekawe ile osób wytrąbiło w coś lub w kogoś dzięki nim.Ja osobiście pare dni po zakupie potrącił bym pieszego bo nie widziałem go na przejściu :wink:.Opel powinien przemyslec to co zrobił i nie powtarzac tego DUZEGO błędu przynajmniej w nastepnej generacjii :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szerokie slupki sa niestety niemal we wszystkich minivanach.

 

Brak regulacji pracy wycieraczek mozna rozwiazac montujac przekaznik VW, widzialem gdzies opis jak to zrobic.

 

Rolete mozna podwiesic pod kanapa, widzialem opis jak zamocowac tasmy z rzepami i wtedy problem z glowy - to moim zdaniem najwieksza wpadka Opla, problem rozwiazano rozsadnie dopiero w Zafirze B.

 

Osobiscie brakuje mi gniazd zasilania, powinno byc przynajmniej jeszcze jedno w tunelu z tylu, do podpiecia DVD dla dziecka musze kabel ciagnac az do zapalniczki z przodu (a w zasadzie rozgaleziacza, bo nawigacje tez czyms musze zasilic).

 

Brakuje mi tez otwierania tylnej klapy na pilota, a tylne drzwi moglyby byc odsuwane, wydaje sie, ze jest na tyle miejsca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kasperrk

Szerokie slupki sa niestety niemal we wszystkich minivanach.

Osobiscie brakuje mi gniazd zasilania, powinno byc przynajmniej jeszcze jedno w tunelu z tylu, do podpięcia DVD dla dziecka.

A to akurat mam (:), dodatkowo dorobiłem po jednym z z każdej strony na tyle auta i jak przerzucam dzieciaka na tył to mam gniazdo pod ręką :wink:.

Tyle że w przodzie zawsze wala mi się rozgałęźnik i kabel od nawigacji :wink:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja mam nad glowa, za lampkami do czytania 2 plastiki-zaslepki, moze wiecie co tam moznaby bylo zalozyc? bo wyglada mi na to ze tam cos mogloby byc...

Mocuje się tam siatkę do oddzielenia części bagażowej :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nad glowa, za lampkami do czytania 2 plastiki-zaslepki, moze wiecie co tam moznaby bylo zalozyc? bo wyglada mi na to ze tam cos mogloby byc...

Mocuje się tam siatkę do oddzielenia części bagażowej :D

to sa po bokach nad drzwiami

 

koeldze chyba chodzilo opanel z lampak na srodku...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I jeszcze jedna mała pierdoła w Zafirze B.

Brak automatycznego zamykania drzwi.

W poprzednich samochodach miałem taką opcję, że po ruszeniu automatycznie blokowały się zamki w drzwiach. Można to było włączyć lub wyłączyć dłużej przytrzymując przycisk centralnego zamka na desce rozdzielczej (renault). W zafirze tego nie ma albo nie wiem jak to uruchomić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności