Skocz do zawartości

światła w Sintrze


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

A sprawdziłeś przekaźniki i bezpieczniki w skrzynce bezpieczników w komorze silnika po lewej stronie?

 

Jeśli sam nie dasz rady to pozostaje oddać auto do elektromechanika.

Niestety czasami nie da się zrobić samemu.

Szczególnie elektryka jest kłopotliwa w naprawach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Tomaszi

Tak naprawdę od tego zacząłem. Wszystkie przewody łączą sie właśni w tej skrzynce, lecz tam są tylko bezpieczniki od świateł drogowych.

Bezpieczniki od mijania są w kabinie i są w porządku.

Jeśli dziś nie uda mi się ustalić usterki, to muszę faktycznie odwiedzić specjalistę.

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Życzę mniej awarii w Naszych Sinterkach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z innymi samochodami Sintra jest moim zdaniem mało usterkowym samochodem.

Oczywiście zawsze coś się może wydarzyć ale według mnie nie jest źle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomaszi

Witam ponownie.

Potrzebuję schematu instalacji elektrycznej do sintry.

 

t0mall - masz całkowitą rację, lecz ta usterka wyprowadza mnie z równowagi. :D

Mógłbym zrobić przepinkę na krótko włączając oczywiście bezpiecznik i przekaźnik, ale to nie tak ma być:wesoly: Muszę ustalić przyczynę aby było ok. oraz móc potem podzielić się sposobem rozwiązania podobnego problemu z innymi użytkownikami tego modelu.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Swiatła dzienne włącza przekażnik K59 i jest on sterowany bezpośrednio z wyłącznika oświetlenia (wylącznik świateł ). Prawdopodobnie to on jest przyczyną całego zamieszania.

Pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomaszi

Witam.

Usterka wyryta.

BAKI- nie do końca masz rację. Za przekaźnikami jest jeszcze mikroprocesor który steruje światłami. Jest on umieszczony za środkową konsolą i dochodzi do niego 13 przewodów.

Zakładając alarm (przekazałem auto do zakładu specjalizującego się w tego typu pracach), któryś z pracowników bezczelnie odciął cały ten sterownik i sobie go przywłaszczył, a zaizolowane przewody wcisnął na miejsce. Takie zachowanie jest szczytem chamstwa i braku profesjonalizmu.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomaszi

Witam.

O tym module powiedział mi elektryk. Tak naprawdę nie widziałem go na oczy.

Dziś rano udałem się do zakładu gdzie zakładano mi alarm, i okazało się że do tej wiązki była zamontowana złączka na końcu której były tylko zworki. Tak więc przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd (nieświadomie). Została odcięta ponieważ mu przeszkadzała???:beer:

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Sintra nie posiada przekaznikow na reflektory i do żarówki dociera napięcie 10-11V dla tego wystarczy zamontować po jednej sztuce na światla mijania i drogowe i nie potrzeba zadnych specjalnych żarówek:) pozdrawiam.

Znalazłem opis jak to zrobić, fotki i schematy wyjaśniają wszystko więc nie trzeba znać rosyjskiego http://forum.opel-club.ru/index.php?showtopic=62573&st=40&p=862161&&do=findComment&comment=862161

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności