Skocz do zawartości

światła w Sintrze


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość sintra 98

Kombinował ktoś z xenonami (HID) do Sintry?

Niby ma samopoziomujące się nadwozie, spryskiwacze reflektorów...

A te z e-baya mi się podobają, tym bardziej, że światła z przodu mam do hmm ;)

Co chcesz wiedzieć ja kupiłem z Xeonem ,po pierwszym dniu spaliła mi się jedna świeczka ,kupiłem dwie i dwie wymieniłem jak na razie jest ok ,jak będę musiał wymienić w ciągu półrocza to myślę ze zlikwiduje je za drogi będzie ,jak pisałem ja nie zakładałem ale daja rade :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sintra 98

Ale kupiłeś żarówkę H4 z gazem czy palniki z przetwornicami i całą resztą ?

Powiem tak wyciągałem stara dałem do sklepu na drugi dzień miałem ,wiem ze pera dni wcześniej była wymieniana przetwornica ,jak będę to z ciekawości zobaczę na pudełko z świeczkami .Jakoś mnie to nie interesowało ,z ciekawości czym sie różnią :beer:

byłem z pieskiem wziąłem pudełko po świeczkach na nim pisze H4-3 35 W

a tak wygląda post-41494-0-49776900-1387381005_thumb.jpg

Jeśli wiesz jakie to są będę wdzięczny i już czytam :beer:

Edytowane przez sintra 98

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XENON:

 

aal.jpg

 

 

H4:

 

45_1289241154.jpg

 

 

Xenon ma przeważnie plastikową podstawkę i jest smukły w porównaniu do zwykłych żarówek

 

a najlepiej to zrób fotkę jak świeci i Ci powiemy co masz :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sintra 98

bez obrazy wiem ze mam Xeona przecież widach na zdjęciu ,dlatego sie spytałem bo Kacper zadał pytanie jaka posiadam ,dlatego zrobiłem foto mego xenona ten mi został bo wymieniłem od razu dwie ,tak powinno się wymieniać

Edytowane przez Kacper
zb. cytat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, o takie coś dokładnie mi chodzi jak na twojej fotce. Jest to ksenon z ruchomą przesłonka. Czyli może pracować jak żarówka H4.

A jeszcze jedno - jak przechodzi przeglądy ? Nie ma problemów ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sintra 98

Panie Kacper to co to za Xeon :help: zadałeś pytanie poprzednio jaki kupiłem :beer:

jak pisałem tego posta to dałeś odpowiedz,co do przeglądu to nie wiem bo miałem ważny przegląd ,myślisz ze będę miał problemy,

a co daje ta ruchoma przesłonka,

Edytowane przez sintra 98

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xeon Xenon - literówka :-D

Chodziło mi w pytaniu o rodzaj jakie masz zamontowane.

Są żarówki H4 wypełnione gazem które imitują xenony i takie jak masz założone - dlatego byłem ciekawy która wersja jest u Ciebie.

 

 

ps

A jakbyś szukał nowych to wpisz np w googlarkę hid h4 lub xenon h4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak wyciągałem stara dałem do sklepu na drugi dzień miałem ,wiem ze pera dni wcześniej była wymieniana przetwornica ,jak będę to z ciekawości zobaczę na pudełko z świeczkami .Jakoś mnie to nie interesowało ,z ciekawości czym sie różnią :beer:

byłem z pieskiem wziąłem pudełko po świeczkach na nim pisze H4-3 35 W

a tak wygląda attachicon.gifCAM00633.jpg

Jeśli wiesz jakie to są będę wdzięczny i już czytam :beer:

To bixenon h4. Przeglądu na tym nie dostaniesz chyba że u znajomego, no chyba że masz spryskiwacze, do samopoziomowania już się tak nie czepiają.

Miałem takie same i na przegląd zakładałem standardowe h4 - ale nie powiem różnica w oświetleniu drogi jest kolosalna...

Kacperku ten zestaw za 700 funtów jest delikatnie mówiąc troszkę przeceniony, u nas kupisz taki na h4- bixenon za góra 400 zł i to już nie marnej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności