Skocz do zawartości

tranzystor vp44...


Gość Wudar

Rekomendowane odpowiedzi

Takie żarty mogą kosztować ładnych kilka kPLN, dziękujemy za pomoc karlos_79, masz na pamiatkę kreskę.

Nie chcesz pomagać - nie pisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 549
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość tomekppp

No i dziękuję :wesoly: niestety nie wymieniłem jeszcze tego tranzystora. Ale jutro zamierzam go kupić i zabrać się za robotę. Oczywiście poinformuję was o efektach.

pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob Maj 08, 2010 20:13 ]

No i wymienione oczywiście Vectra ożyła :wesoly: przejechałem na razie 5 km ale na bierząco będę was informował jak ma się sprawa.

HEXFET N-LOGL transistor. - POWER MOSFET - POTENCIA MOSFET

IRLR2905PBF

55V 42A 110W

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Omnibs

No i dziękuję :( niestety nie wymieniłem jeszcze tego tranzystora. Ale jutro zamierzam go kupić i zabrać się za robotę. Oczywiście poinformuję was o efektach.

pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob Maj 08, 2010 20:13 ]

No i wymienione oczywiście Vectra ożyła ??? przejechałem na razie 5 km ale na bierząco będę was informował jak ma się sprawa.

HEXFET N-LOGL transistor. - POWER MOSFET - POTENCIA MOSFET

IRLR2905PBF

55V 42A 110W

Trzymamy kciuki i powodzenia ???

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość butylarz

Auto ma 220k na liczniku, powyższe okoliczności opisane na forum wskazywały na sterownik

Wymieniłem tranzystor na IRLR2905, znalazłem także przepalony bezpiecznik 20A(obok skrzynki przekaźnikowej pod maską, jest tylko taki jeden20A)

Ktoś wie od czego jest?!

 

Po minucie od przekręcenia kluczyka w stacyjce(bez odpalania) zaczął sie wydobywać biały dym z przestawiacza kata wtrysku :D

Hmm?

Zatarty kompletne tłoczek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od wczoraj mama ten sam problem co Wy. Padnięty sterownik pompy. Moje auto to Vectra B 2.0 DTL. Jest może ktoś z Kielc kto podjął by się wyjąć sterownik z pompy? Niestety nie mam warunków do tego, samochód stoi pod blokiem, nie mam odpowiednich kluczy itp. Jeśli chodzi o samą wymianę tranzystora to spróbuję sam to zrobić. Pozdrawiam wszystkich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poskladalem wszystko do kupy, jednak mam problem z odpowietrzeniem pompy. Probuje zasysac paliwo z weza powrotnego strzykawka 100 ml przy wlaczonym kluczyku i niestety nic nie idzie, caly czas mam duze podcisnienie. Nawet powietrze nie idzie. Zastanawiam sie co moze byc przyczyna, inni pisza ze zwykla pompka gumowa to robia a strzykawka wytwarza o wiele wyzsze podcisnienie. Macie moze jakis pomysl?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poskladalem wszystko do kupy, jednak mam problem z odpowietrzeniem pompy. Probuje zasysac paliwo z weza powrotnego strzykawka 100 ml przy wlaczonym kluczyku i niestety nic nie idzie, caly czas mam duze podcisnienie. Nawet powietrze nie idzie. Zastanawiam sie co moze byc przyczyna, inni pisza ze zwykla pompka gumowa to robia a strzykawka wytwarza o wiele wyzsze podcisnienie. Macie moze jakis pomysl?

Ja używam pompki zrobionej z kompresora z lodówki. Działa super.

Pompką gumową też próbowałem ale "dupa" nie szło za cholerę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności