Skocz do zawartości

tranzystor vp44...


Gość Wudar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 549
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde przeraza mnie tyle kasy na ta pompe :piwo:! to chyba najdrozsza rzecz ktora moglby sie popsuc. tez uwazam i zawsze sadzilem ze lepiej kupic cos nowego itd niz naprawiac i bawic sie w czyms jak i tak na dluzsza mete moze nie zadzialac....

czytalem ze komus pomagala wymiana tranzystora ale tylko na pare km...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde przeraza mnie tyle kasy na ta pompe :beer:! to chyba najdrozsza rzecz ktora moglby sie popsuc. tez uwazam i zawsze sadzilem ze lepiej kupic cos nowego itd niz naprawiac i bawic sie w czyms jak i tak na dluzsza mete moze nie zadzialac....

czytalem ze komus pomagala wymiana tranzystora ale tylko na pare km...

a zobacz sobie ile kosztuje pompa psg-16 to dopiero bedziesz zaskoczony. co ci ludzie maja powiedziec na temat wydatkow.

nowa ponoć 14 000zł

porażka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie wiec trzeba sie cieszyc..

Dowiadywalem sie dokladnie o ceny w serwisie boscha to jest to okolo od 2 tys do 2,5 tys. I pompe im dowoze , czyli sciagam ja sam . Postaram sie . Zawze to 500zl w kieszeni poniewaz "mechanicy" sie cenia

:beer: jak oni potrafia to ja tez!! i kazdy inny rowniez tylko , trochw wiedzy ksiazka i mozna probowac spokojnie!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz_760301

jak oni potrafia to ja tez!! i kazdy inny rowniez tylko , trochw wiedzy ksiazka i mozna probowac spokojnie!!

- brawo, pewnie, że tak.

Nie jest to jednak takie proste - w paru miejscach można się kosztownie pomylić.

Przy okazji wyczyść sobie kolektor dolotowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zafirex20dtl

kurde przeraza mnie tyle kasy na ta pompe ???! to chyba najdrozsza rzecz ktora moglby sie popsuc. tez uwazam i zawsze sadzilem ze lepiej kupic cos nowego itd niz naprawiac i bawic sie w czyms jak i tak na dluzsza mete moze nie zadzialac....

czytalem ze komus pomagala wymiana tranzystora ale tylko na pare km...

PANOWIE JA JUZ Ten TEMAT PRZERABIAŁEM KILKAKROTNIE..

MAM OPLA ASTRE 2.0 STANDARD JECHAŁEM SAMOCHODEM NAGLE ZGSŁO..

STANDARDOWE BŁEDY P1651 I 1630- WYSŁAŁEM DO JEDNEGO GOSCIA MIAŁ MI TO NAPRAWIC ZA 200 ZŁ BYŁEM ZADOWOLONY ALE PRZEZ CHWILE BO NACIESZYŁEM SIE JAZDĄ 2 TYGODNIE I ZNOWU TO SAMO WYSYŁAŁEM DO GOSCIA 3X TWIERDZIŁ ZE STEROWNIK JEST DOBRY MAM COS Z POMPĄ ..

POSTANOWIŁEM WZIASC SPRAWE SWOJE RECE ZLECIŁEM SPRAWDZENIE POMPY OKAZAŁO SIE ZE JEST DOBRA NA 100%. ZAPŁACIŁEM ZA EKSPERTYZE 400 ZŁ WIECEJ JAK ZA NAPRAWE.

POSTANOWIŁEM WYSŁAC STEROWNIK FIRMIE KTÓRA POLECIŁ MI ZNAJOMY Z SERWISU BOSHA W SZCZECINE.FIRMA TA SPECJALIZUJE SIE W TYCH NAPRAWCH OD WIELU LAT STEROWNIK NAPRAWILI POKIMS W CIAGU JEDNEGO DNIA FAKT ZAPŁACIŁEM PONAD 500ZŁ Z WYSYŁKAMI JEZDZE MOIM OPELKIEM JUZ PONAD ROK..

PODOBNO ICH SEKRETEM JEST JAKIS INNY TRANZYSTOR NIZ OPISUJA W INTERNECIE ..

Z SUGESTI WŁASCICIELA DOMYSLIŁEM SIE ZE KTOS W INTERNECIE WYPUSZCZA FAŁSZYWY OPIS NAPRAWY KRÓTKO TRWAŁY A PO CO DRODZY PANSTWO ZEBY ROBIC KASE NA POMPACH WTRYSKOWYCH ..JAK COS TO POLECAM firme Z ALLEGRO lizek_2007 nr tel 500-812-995

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz_760301

A świstak siedzi i zawija w papierki - szkoda więcej pisać w odpowiedzi na Twój post ???

 

Robicie z tego tranzystora jakiegoś bożka mogącego uzdrowić Bóg wie co jeszcze - wstyd tak zarabiać na niewiedzy innych ;)

 

P.S Proste pytanie do was fachoFców - jak przestawiacz kąta wtrysku się zatnie na amen a Wasz cudowny, niezastąpiony tranzystor to wytrzyma to jak chcecie zwiększyć obroty silnika by móc jeździć samochodem? Samą tylko zmianą częstotliwości wtrysku, bez kontroli momentu wtrysku? ???;);p Oj panocki do szkoły!

 

 

Prosto tłumacząc: po co mi działający tranzystor w popsutej pompie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Sylu3008

Witam

Mariusz_760301 a czemu ty tak uparcie twierdzisz ze to pompa a nie sterownik (tranzystor), przerabialem wymiane tranzystora i jak nie wiesz ktory wlutowac to to szkoda roboty ja jak narazie to nie doszedlem ktory to jest, a jest ich 4. Przelozylem sterownik od slabszego silnika (ja mam 100km a zamontowalem od 82km) i przejechalem okolo 20.tys. Dzis bylem w serwisie 75Euro nowy soft i auto hula jak ta lala i dlatego sadze ze jednak to sterownik a nie sama pompa .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności