Skocz do zawartości

pali jak smok


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

filtry wymienione , membramy też itd

byłem u paru już magików i u każdego na przyrządach jest ok a on dalej pali sobie 14,5l więc odłączyłem map-sensor i dochodzącą tam rurkę i teraz pali 10l miasto , trasa 180kmh i to samo 10l

 

 

 

 

 

 

 

 

poprawiłem orty/blowal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

byłem u paru już magików

dobrze napisałeś że u magików, jakby to byli fachowcy to by sobie poradzili. Podaj gdzie mieszkasz to może ktoś Cię nakieruje na dobrego gaziarza. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w warszawie a przydał by się nie tylko dobry gaziarz (z tym spalanie to już nawet była zmieniona mapa , jeździłem z ktosiem po mieście i tam coś pykał i alej 14,5l ) a dobry mechanik bo wydaje mi się że to na prawdę pzyczyna tkwi gdzie w czymś innym

ale do kogo nie pojadę to każdy ma gębe wyszczekaną ale po tym jak sobie nie radzi to każe jechać do opla bo on nie wie , a zresztą on się tylko zajmuję wymianą zawieszenia itk

sami fachowcy ,wic jak toś ma kogoś obeznanego w temacie to niech da namiar ,chętnie go przetestuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest kwestia wyregulowania , temu silnikowi coś dolega

ostatnio jak byłem u mechanika, by go podłączył pod kompa to tak zaczął ściemniać że po chyba 5- 6 wizycie u niego już dałem sobie spokój z tym warsztatem

mechanik od gazu jest na prawdę wart polecenia , to nie jest mój pierwszy samochód którym się on zajmuję

tu jest jakiś inny szkopuł ale, nie ma kogoś kto się naprawdę zna na swojej robocie

 

 

 

 

 

 

poprawiłem błędy/blowal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bo wyjąłem żarówkę, bo mnie wkurzała, jak wiecznie się paliła, tłumaczyli że na gazie tak jest, wolę dać z 30 zł niż to rozbierać już mam dosyć tego rozbierania tej deski mimo że zajmuję mi to pare minut (jak na ironię to pracowałem w oplu ale jako blacharz, a kumple z którymi pracowałem też się pozwalniali i to tak) , mam dość tego całego samochodu

 

 

 

 

poprawiłem błędy/blowal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tedi, nie doczytałem się ile Ci pali benzyny, bo jeśi też dużo to najpierw trzeba zbobić porządek z Pb a później brać się za gaz a jeśli tylko gazu Ci tyle pali to raczej wina instalki. Od jak dawna łyka Ci tyle gazu :roll:

mam dość tego całego samachodu

tak o opelkach nie wolno mówić :wesoly::lol::mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma złość nie jest bezpodstawna gwarantuje!;)!:)!:)

w ok 4 -5 miesięcy tyle co ja w niego włożyłem, to szok, ale jeszcze gorsze jak się wymienia alternator, po czym na drugi dzień się psuje, potem po ok tygodniu, a następnie po 4 miesiącach pada zupełnie (280 naprawa potem kupiłem regenerowany 240 z gwarancią) i takich rzeczy jest jeszcze ooooo

 

 

 

 

 

 

poprawiłem błędy/blowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności