Skocz do zawartości

Ile wam palą wasze autka


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

Przedewszystkim zaczne od tego ze jestem tu nowy, wiec nie badzcie ostrzy.

Jesli chodzi o spalanie to moja Astra C18NZ pali mi w lato 14,5 litra na 100 a teraz 15litrow na 100 oczywiscie gazu po miescie, nie wiem jak wy to robicie ze wam tak malo spalil, moze poprostu ja jezdze nie do tych gazownikow co trzeba, albo moja instalacja jest juz tak stara ze innego wyniku nie da sie osiagnac (instalacja chyba I generacji z pokretlem). raz mi jeden gosciu ustawil ze spalala 13,5, ale za to mi gasl w czasie jazdy - dodam ze mam automat i gasniecie w czasie jazdy to nie jest zdrowa rzecz dla tego typu skrzyni. Chlopaki i moze dziewczyny jak jakas bedzie, jesli znacie jakiegos dobrego gazownika w Warszawie, ktory nie zdziera kasy tylko solidnie podchodzi do sprawy i zna sie na rzeczy to podajcie namiar, bo ja w ciagu tego roku wydalem juz 200 zeta na same regulacje i nic, a u kazdego bylem po kilka razy, ale oni tylko na komputerowym ustawianiu sie tylko znaja chyba.

Prosze o rade i z gory dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tajga75, sory za OT ale masz twinport i instalacje gazowa?:mrgreen:?:oops:?;)???Słyszałem że jest to niewykonalne:d masz zapewne instalke sekwencyjną ale jaką??

 

Asterix ma instalację BRC montowaną bezpośrednio w ASO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

OPEL ASTRA II 2,0 L DTI 16 V 101 KM

Trasa do 100 km/h – 5 l

Trasa do 120 – 160 km/h – 6,2 l

Miasto – 7,3 l dolewam środek do czyszczenia wtrysków Xeramic Dodatek do Diesla

 

http://www.parys.pl/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,388/category_id,7/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,4/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

OK:) Dzieki za odp.To jednak polak potrafi heheh :mrgreen: ale jak w aso zakładana to ok.A pozatym włoskie BRC ludzie sobie chwalą.Sory za OT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

Astra II 1,7 TD jeżdzi tylko po mieście ok 7 l ON. Wydaje mi sie że jest to b. dużo. Na co dzień jeździ nim żona do pracy dokładnie 4 min jazdy. W pracy jeżdzę Fabią SDI i średnio pali mi 4,9(lato) do 5,4(zima).

pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

sorki za OT ale jak mocno moze wplynac nieszczelny uklad wydechowy na spalanie??aha juz prawie wyczulem moja asterke i pali ok 8,5-9 Pb 95 po miescie bez oszczedzania gdzie kopulka jest do wymiany i ten nieszczelny wydech

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam

Astra II 1,7 TD jeżdzi tylko po mieście ok 7 l ON. Wydaje mi sie że jest to b. dużo. Na co dzień jeździ nim żona do pracy dokładnie 4 min jazdy. W pracy jeżdzę Fabią SDI i średnio pali mi 4,9(lato) do 5,4(zima).

pozdrawiam!

 

W sumie odpowiedz na duże spalanie sam sobie napisałeś.Silnik nie zdąrzy się rozgrzać i pali niezłe ilośi ropki.Gdy byś np do pracy miał 20 kilometrow to spalanie było by naprewno i o litr miejsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam jestem posiadaczem astry h 1,4 16v twinport i po dzisiejszych obliczen wyszło ze pali 6,3 na 100km przy rozsadnej jezdzie. Moje poprzednie astry g palily srednio ok 9 litrow gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności