Skocz do zawartości

Ceramizer


Gość loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość jogi1982

z fizycznego punktu widzenia powinien coś dać z praktycznego nie znam osoby (prucz sprzedawcy) ktora potwierdziła fizyczną teze :D;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieto-68, Ceramizer zaczyna działać po przejechaniu około 200 km a pełne działanie zaczyna się po 2kkm także spokojnie. Ja lałem to do CA i po około 200 km zauważyłem cichszą pracę silnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przeprowadzono ostatnio test /ile już ich nie było/ opisywany nawet w gazecie, wylali olej z hondy i pojeździli ostro na ceramizerze. Panewki wytrzymały.

Ale potem okazało się że w misce olejowej hondy był jeszcze olej który zapewnił minimalne smarowanie podczas testu. Natomiast po usunięciu resztek oleju było po panewkach. Jest na ten temat topic na streetracing.pl gdzie wypowiedział się sam testujący. Jedyne zjawisko jakiego nie mógł wytłumaczyć to podniesienie kompresji silnika po zaaplikowaniu ceramizera - ALE są przecież inne tańsze specyfiki typu moto-doktor które też to robią /działają przynajmniej na dystansie do giełdy w Słomczynie ;] /.

Zamiast ceramizera lepiej lać markowy droższy olej np. motula....

 

Ps no ale jak ktoś jest zwolennikiem to niech leje nawet 5 litrów zamiast oleju silnikowego, nikt mu nie broni.

 

PS2 no offence ale głośność pracy silnika mierzy się w laboratorium albo chociaż za pomocą sonometru w jakiś stałych warunkach odniesienia, moge napisac że mi też chodzi silnik ciszej ale po dobrym paliwie i wymianie filtrów

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja także użyłem tego środka do oleju co prawda nie do tego modelu lecz innego no i.....

Na szczęcie silnik się nie zatarł ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że Ceramizer na pewno nie zaszkodził. Co prawda nie jeździłem bez oleju i nie chciałbym próbować takiego wyczynu. Myślę że nikt z nas nie będzie próbował takiego eksperymentu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

wylali olej z hondy i pojeździli ostro na ceramizerze

No to zajefajnie ;] Sam producent tego specyfiku jakim jest Ceramizer nie zaleca jeżdżenia bez oleju, test co go robili ludzie z TV jeździli spokojnie samochodem, z odkręconą miską olejową i przejechali ponad 300km z tego co pamiętam. Nie w każdym samochodzie ceramizer da te same efekty, to też trzeba wziąć pod uwagę, a co do moto-doktor to szkoda pieniędzy, bo lałem ten syf i nic nie dał, samochód jak chlał olej tak chla, tylko że samochodowi osiągi się pogorszyły, stał się mułowaty, ogólnie to największy syf jaki wymyślono... Zagęszczać olej żeby samochód go mniej spalał... -_-"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

co do moto doktora to masz racje a potem jest problem z ewentualnym remontem bo za;epia wszystko i trudno wyczyscuic resztki tego wynalzku:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wlałem to do swojej asterki i... nic poza ubytkiem 50zł z portfela sie nie zmieniło. olej żre jak żarł, popychacz stuka jak stukał, zapala bez zmian, itd. nie polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności