Skocz do zawartości

Jak dostać sie do pompy paliwa w corsie B


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie opisany temat, dziś wyjąłem pompę, zamówię jutro we a we wtorek powinienem mieć samochód znów na chodzie. Mam pytanko:

1. Wyjmując pompę nie popatrzyłem który czarny wężyk ma być podłączony do którego "dziubka" na metalowej pokrywce. Jeszcze tego nie składałem ale mam nadzieję że pozycja pokrywki da mi odpowiedź. Czy dobrze myślę, że rurka wychodząca z pompki ma być podłączona do prawego (patrząc od strony przednich siedzeń)?

Ten drugi (lewy) jest odpływowy?

 

2. Czy któryś(aś) z Was kupowali takie sondy? Czy z allegro za 50 zł wystaczy? Czy kupować boscha za 160?

 

Dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy kupować boscha za 160?

Zdecydowanie. Ja kupiłem taką.

Pamiętaj że sonda to coś co ma ogromny wpływ na spalanie.

Za 50 złotych możesz kupić chiński kawał pręta z kabelkiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

Rafi2007, proszę uzupełnić profil i zobacz temat który ci podaję będziesz wiedział jaki to silnik byś mógł go też wpisać do profilu

http://forum.opel24.com/viewtopic.php?t=2310&postdays=0&postorder=asc&highlight=symbol+silnika&start=18

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem zamiennik na allegro za 76 zł

 

nie polecam... ostatnio u siostry wymieniałem pompe... i po 2 tys taki zamiennik znowu tzreba było wymienić...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem mam odgiętą blachę przy wejściu do pompy i cała pokrywa mi "lata" nie jest szczelna bo nawet nie ma uszczelki bo by nie pasowała z powodu wygiętej blachy...czy jeżeli zrobię sobie uszczelkę z silikonu i położe na to plastikową pokrywę może tak być czy nie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności