Skocz do zawartości

Jak dostać sie do pompy paliwa w corsie B


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu podważyłem i wieczko wyskoczyło.

Pamiętaj nowy oring posmarować czymś śliskim, wtedy łatwo wskoczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Bifrost14

Ja przy wymianie też wyjąłem pompę razem z koszyczkiem. To wszystko trzyma się na zaczepach - z powrotem montowałem "na wyczucie" aż wszystkie zaczepy złapią

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka pompe kupic do corsy b 94 chocby z allegro ,dzis mi w inter cars zawolali 300 zl do 17 letniego samochodu :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymi870

a jaka pompe kupic do corsy b 94 chocby z allegro ,dzis mi w inter cars zawolali 300 zl do 17 letniego samochodu

byle nie jakąś azjatycką... tak za około 200 zł kupisz coś dobrego a w opisach pomp są specyfikacje jakie auto jaki silnik wystarczy wpisać w szukajkę... najważniejsze jest to ,żeby poziom paliwa w baku przy jeździe na gazie nie spadał poniżej 10 l

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mi w inter cars zawolali 300 zl do 17 letniego samochodu

Przeca to już prawie "klasyk" wiec co się dziwisz. :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja37 a jaki ma byc ten oring jakis specjalny ?? czy to zwykla standardowa uszczelka bo ja wyjmowałem pompe to nie mialem zadnej uszczelki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie specjalny nie jest, jakby ktoś go zwymiarował, to dało by sie kupić taniej, niż 11zł

bo ja wyjmowałem pompe to nie mialem zadnej uszczelki

Hmmmmm, nie boisz się, że ktoś ci peta wrzuci pod auto?

A może nie zauważyłeś uszcelki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche sie boje poniewaz pod tą plastikowa pokrywa jak ja sciagne to lekko benzyna pachnie , i w 100% zadnej uszczelki nie bylo, a najlepsze bylo to ze jak wyjmowalem pompe to mialem caly zbiornik paliwa bo pompa mi legla zaraz po zatankowaniu na stacj i nie wiem do tej pory co z nia ,podlaczylem na krotko i zaskoczyła za ktoryms razem i narazie corsa jezdzi :?: czekam za nowa ( uzywana) pompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności