Skocz do zawartości

zmiana pojemnosci silnika


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W astrze masz mało kłopotu.

Przegląd zerowy i do wydziału komunikacji.

Ja miałem zmianę konstrukcyjną, to musiałem jeszcze opinię rzeczoznawcy mieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie:!mam astre 1.6 8v efke benz+gas i mam zabity silnik i mam kilka putań 1-czy moge włożyć silnik 1.4 16v iczy on wogóle pasuje i ile jest z tym roboty,? 2-czy jak już by ewentualnie pasował 1.4 i jak mam intalacje gazową to czy musze wymieniać ją całą czy tylko jade tam gdzie była zakładana i mi podłączają? i 3 czy jak bym miał ten 1.6 czy musiałbym zmieniać instalacje gazową? prosze o jakąś fachową rade bo szkoda mi tego auta bo to ładna asterka jest ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fido444, pierwszy i ostatni raz zwracam uwagę, aby czytać forum i korzystac z wyszukiwarki

mamy tez FAQ

no ale po co wogóle sie starać... można od razu jak w knajpie pstryknąć palcami, żeby na tacy podali... czyż nie?

 

z racji maksymalnego lenistwa (ani jednego temtu , jakiegokolwiek nie przejrzałeś) masz u mnie nagrodę

kolejna nagroda to bedzie zakaz pisania

proponuję abyś na poważnie wziął to co pisze, bo jestem najostrzejszym moderem tego forum i konsekwentnym do bólu

 

tu masz leniu: http://forum.opel24.com/wymiana-silnika-da-sie-nie-da-sie-vt41837.htm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ci mój piękny panie i władco:) a teraz do BARTEKLUDZ spadek mocy niekoniecznie bo chce 1.4 16v ten 90km a w tym co mam teraz 1.6 8v mam 74 bodajże z tym ze ten silnik o paru lat jest zagazowany więc pare kucyków wiadomo z gazem poszła:)) a teraz znowu do ArKos wszystko gitarka z tym ze dowiedziałem sie tylko tyle jak zmienić z 1.6 8v na 1.6 16v a nadal niewiem czy jak zmieniam na mniejszy czy też będe musiał wymieniać wiązke i komputer i czy dużo z tym pracy i co najważniejsze w jakiej sumie bym sie zmieścił.proszę o szczerą odp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak zmieniam na mniejszy czy też będe musiał wymieniać wiązke i komputer i czy dużo z tym pracy i co najważniejsze w jakiej sumie bym sie zmieścił.proszę o szczerą odp

szczera odpowiedź brzmi:

nadal cie nie interesuje czytanie i zarabiasz dieńgi na działe...

czy mało czytelny jest zapis:

W kwestii systemów wtrysku: w tych tematach http://forum.opel24.com/w...ych-vt41812.htm oraz http://forum.opel24.com/w...ych-vt41813.htm są wyszczególnione systemy sterowania pracą silnika. Zamiana silnika bez zmiany wiązki i ECU wchodzi w grę tylko w wypadku tych samych systemów - z reguły jedynie jakiś czujnik silnika czy też inny drobiazg się różni, ale rzadko.

bo jak dla mnie to aż zanadto jasne

korzystając z zawartego w nim linka widać jak byk, że w jednym jest multec a w drugim multec s więc chyba to nie to samo nie?

jakby było to samo tu by było 2 razy multec

coś jeszcze niejasne?

 

p.s.

sarkazmy proponuje w buty wsadzić, może wzrostem aby troche mi dorównasz...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A jak ma się sprawa odwrotna tzn. mam 1.4 astre f i silnik wyzionął ducha i mam silnik od corsy 1.2 to wymieniać chyba bym nie musiał tarczy itd. tylko przegląd wydział komunikacji i ubezpieczyciel. co o tym myślicie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności