Skocz do zawartości

astra się grzeje


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Temperatura waha się od 92 do 96*C. Zdarza się jednak czasem, że i 100 osiąga

Temperatury wyglądają OK. Temp. 100*C to można powiedzieć norma. Ważne jest, żeby wentylator dosyć szybko to schładzał.

 

Zobaczymy co będzie dalej.

Będzie dobrze (miejmy nadzieję) :D

 

PS.

Szkoda, że nie rozebrałeś jednak tej chłodnicy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Nie ma sensu rozbierać. Przez otwory na węże lub na czujnik temperatury można podpatrzeć rureczki w kształcie elips a boczki są puste.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

siemka sluchajcie umnie tez sie grzeje silnik dosyc szybklo dla tego ostanio rozebralem tego grila plastikowego i okazalo sie ze tam jest taka nakladka plastikowa ktora jest zaklada na na zime... zeby chlodnica i silnik trzymalo cieplo a latem trezba to zdjac z eby bylo zybsze chlodzenie zerkni na to:) pozdrawiam prosta zecz a moze nie zauwazyles

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Gdzie?!, Jak?! Sprawdzę dopiero w piątek bo jestem poza domem. Może do tego czasu fotkę zamieścisz bo mnie ciekawość rozwali ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale to chyba widać przez grill czy jest plastik który zasłania chłodnice czy nie. U mnie jak patrze przez grill to widzę chłodnicę i niczym nie jest zastawiona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No muszę zerknąć ale wydaje mi się, że chyba nie mam czegoś takiego.

 

p.s.

Jak miałem Tico to był taki przełącznik lato/zima w filtrze powietrza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie zamieszcze zdjecia bo moja stra jest u blacharza:)ale wlasnie jak bdzie widac chlodnice t dobrze a jak nie to znaczy ze masz oslone na zime... i musisz zdjac grila i wyjac oslone:) glupie to bylo ale podsunolem pomysl:) umnie tak jest i szybko sie grzeje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Teraz przypominam sobie, że u mnie widać przez grilla chłodnicę i jest to chłodnica od klimy. Jednocześnie nasunęła mi się myśl, że ta chłodnica od klimy może jednak jest zawalona owadami i nie przepuszcza powietrza do tej za nią czyli od płynu - muszę to sprawdzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

zasegerowalem z ttym grilem bo widze ze juz bylo wszytsko sprawadze z tym chlodzeniem czujniki termostat itp i wszytsko jest oki czyli cos musi byc samym chlodzeniem powietrza....ja mam obiad grzania sie bo tak jak pisalem... ze mamm przy tym grilu ta oslone ale jesli ty juz jej nie masz moze cos byc z chlodnica ...chlodnica nie chodzi i clay czas jest wysoka temp plynu...a z ciekaowsci bym wiesz co zrobil:) jak wrocisz do domu a bedziesz jeezdzil po miescie i sie bedzie gotowal caly czas warunkach takich gdzie nie powinien... to po wroceniu bym szybko sprawdzil temp plynu chlodzacego... kupil jakis termometr akwarystyczny albo taki ktory ma gdzies tem do 120 stopni bo wrzenie pluny chyba jest ok 120stopni... co myslicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności