Skocz do zawartości

Zmiana języka w komputerze Zafiry


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wybierasz odpowiedni model, potem dany sterownik, bodaj na końcu górnej linii - opcja specjal a w niej znajdziesz jednostki SI i język - badaj w ten sposób

Chyba jednak OS-em sie nie da. Wybieram rocznik, model, a nastepnie instruments albo info i nie ma nigdzi opcji zwiazanej z jezykiem. Szukalem chyba wszedzie.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

quote="Gawlak"]tego sie nie da zrobic

trzeba kompa wymienic na taki w ktorym jest turecki vel polski :-)

 

witaj

 

mam pytanie o tą możliwość zmiany języka na nasz... w Zafirce A :-)

 

od którego roku produkcji jest taka możliwość bez konieczności wymiany kompa tylko podmiany oprogramowania (jesli dobrze zrozumiałem) ?

 

ja mam model A , 1.8 z 2000 rejestracja 2001

i też jestem zainteresowany

 

 

dziękuję za pomoc

tomek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Pszczyna

Panowie nie padła odpowiedź a zadawał ją kolega z TYCHÓW czy zafira B 2005r z nawigacją CD-70 jest możliwość zmiany menu komputera na ojczysty?:wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Mam Zafire A 2003 r. po FL z radiem CCRT 700 (z telefonem).

Korzystając z porad na forum wszedłem w menu radia i w opcje wyboru języka. Niestety niema nie tylko j. polskiego ale również tureckiego pod którym podobno "zaszyty" bywał polski). Co w takiej sytuacji można zrobić aby jednak mieć j. polski?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekmir nie chce mi się czytać całego wątku od początku, ale z tego co mi wiadomo to w Zafirze A tylko techem można zmienić język. Poprzez radio ta operacja jest możliwa tylko w B.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Besiek

Ja zrobiłem to zgodnie z tym co na forum opisano i wszedłem (po włożeniu karty SIM) do radia w jego menu i tam mozna zmienić język ale nie ma polskiego.

Oczywiście może tech2 można więcej zmienić, a z poziomu radia CCRT 700 dostępne są tylko niektóre.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal będę się mojej wersji trzymał iż Zafirze A tylko tech da radę :) Przeczytałem trochę "forumów" i w A niezależnie od tego jakie masz radio tylko tech. Mam dokładnie taką samą Zafirę jak Ty (radio inne) i też chętnie bym zmienił język.

 

Chwilę na to poświęciłem i przeczytałem ponownie cały wątek i w naszej wersji język "wgrany" jest w wyświetlaczu i niezależnie od modelu radia nic nie zdziałasz. Tylko Tech2 wchodzi w grę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to wczoraj zrobiłem. Po przeczytaniu postów na forum. które opisywały jak to zrobić. Niestety wśród tych języków , które były w menu radia (a w zasadzie telefonu - po włożeniu karty SIM), nie ma polskiego.

 

Spróbuj to zrobić - a sam zobaczysz.

 

Mimo wszystko zależy mi na j. polskim. Narazie po zmianie mam j. angielski. Zastanawiam się czy Techem2 lub poprzez wymianę wsadu pamięci dałoby się uzyskać j. polski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

Zastanawiam się czy Techem2 lub poprzez wymianę wsadu pamięci dałoby się uzyskać j. polski.

tech-2 jak narazie tylko tym sie da zmienic język, bądź wymiana pamieci wyswietlacza na zaprogramowaną w polskim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności