Skocz do zawartości

Zmiana języka w komputerze Zafiry


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj ponownie wszedłem w menu radia CCRT 700 (oczywiście po włożeniu karty SIM).

Potwierdzam, że możliwa jest za jego pomocą (CCRT 700). zmiana języka z niemieckiego na 11 innych (w tym: angielski, holenderski, francuski, fiński, duński, hiszpański, włoski, grecki, norweski, szwedzki i portugalski). Jak wcześniej pisałem nie ma możliwości wyboru z tej listy języka polskiego i nie ma również j. tureckiego.

Czy istnieje jakaś inna możliwość uzyskania języka polskiego (Tech2, wymiana EPROM)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Dzisiaj ponownie wszedłem w menu radia CCRT 700 (oczywiście po włożeniu karty SIM).

Potwierdzam, że możliwa jest za jego pomocą (CCRT 700). zmiana języka z niemieckiego na 11 innych (w tym: angielski, holenderski, francuski, fiński, duński, hiszpański, włoski, grecki, norweski, szwedzki i portugalski). Jak wcześniej pisałem nie ma możliwości wyboru z tej listy języka polskiego i nie ma również j. tureckiego.

Witam

A mógłbyś nieco przybliżyć gdzie po kolei wejść żeby zmienić ten język, bo ja mam francuski i nie ukrywam że mam problem, z niemieckiego pewnie byłoby łatwiej a chcę zmienić na angielski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest OK! Mam angielski

Dzięki ???

następny krok to spróbować na polski ale przez radio niestety nie da rady

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...wymiana pamieci wyswietlacza na zaprogramowaną w polskim.

Czy Ktoś z forumowiczów przeprowadził taką operację?

 

[ Dodano: Czw Sie 05, 2010 08:49 ]

spróbój na innych kodach, u mnie podłaczał komputer "Tech II" (czy coś takiego :D) i najpierw wisał kod coś chyba "04" i nie było Tureckiego było około 13 jezyków, potem wisał "03" i wyskoczyło 10 jezyków min Polski i Turecji. Jak podświetlił Polski to komp. samoch. gadał nie po naszemu (trudno mi było zidentyfikować czy to np. turecki) ale jak podświetlił turecki i zatwierdził to autko zaczeło gadać po Polsku. :D

 

Można prosić o więcej informacji na ten temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Uzytkownicy forum mam dla was dobra wiadomosc poniewaz mam opla zefire z 2002r

Byłem dzisiaj w serwisie opla w Białymstoku i zmiane jezyka na polski gosc z serwisu zrobil w 2 minuty i skasowal za to 60zł

Od dzis mam jezyk polski jesli ktos chce moge dac namiary na tego goscia w Białymstoku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Posiadam Zafke 1999r. 2.0 Dti sprowadzoną z Belgi. Komp mi wyświetla napisy po (chyba) holendersku. Wiem ze moja Zafka nie posiada języka PL ale chce zmienić na ENG.

 

1. Czy można zmienić to jakimś progsem na własnym laptopie czy tylko ASO ??

2. Czy znacie jakiegoś magika który zmienia języki w zafkach w okolicy Stargardu Szczecińskiego lub Szczecina ??

 

 

Thx ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności