Skocz do zawartości

Zmiana języka w komputerze Zafiry


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zafira zapewne podobnie jak astra G, więc żaden op-com czy inny podobny nie da rady, tylko Tech-2,

chybaże zafira czymś się różni ale nie sądzę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanko do kolegi volvo44014 czy kolega jak da mi namiary to będę musiał jechać do serwisu Opla w białymstoku czy gość zrobi prywatnie , pytam bo piszesz że kosztowało 60 zł tylko ,ale same podłączenie kompa bez napraw w serwisie kosztuje 120 zł i poproszę o namiary do tego gościa .

 

Pozrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zmieniał ktoś może język do Zafiry A (ja mam rocznik 2003) w okolicach Bydgoszczy i może się podzielić namiarem na specjalistę? Nie musi być na polski, może byc angielski. Pytałem się w ASO w Bydgoszczy o angielski lub polski, a oni powiedzieli, że jeśli się w ogóle da zmienić język to 140zł. Tacy specjaliści tam pracują, że nawet nie wiedzą czy się da zmienić...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

Padło już takie pytanko ale nie widzę odpowiedzi. Gdzie w Krakowie zmienię język na polski? Oczywiście w rozsądnych pieniądzach. Zafira A 2.2 DTI 2002r

Edytowane przez gucio1704

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
Gość osmenka

Witam

 

Czytam wasze posty i aż mnie skręca u nas w Opolu w serwisie goście zaśpiewali sobie za zmianę języka ------UWAGA UWAGA -------------- 3 5 0 PLN ------------ chyba ocipieli (sory za słownictwo) pewnie są tacy cwani bo w opolskim są tylko dwa sewisy Opla :piwo::-((((( :?:;)

 

Więc mam pytanko czy mówiąc o tych tewchach serwisowych to tylko tech Opola czy jak pojadę do serwisu z techem Boscha to coś da???

 

[ Dodano: Sro Wrz 17, 2008 17:37 ]

Więc juz jestem szczęśliwym posiadaczem zafiry w której komputer "gada" po polsku :-)

w nawiazaniu do wczesniejszego postu to zadzwoniłem do drugiego ASO w woj. opolskim i gość powiedział że biorą za to 150 PLN za podłączenie kompa i 20 dyszki za zamiane języka (rezem 170 PLN porażka) tyle wporzadku że gość zapewnił że w przypadku nieudanej próby zmiany jezyka nie wezmą nic.

Nie dałem za wygraną i poszukałem blisko siebie i znalazłem w NYSIE gość ma kompa serwisowego Opla i zmienił mi na poslki (oczywiście w meni ustawiając na turecki - ale jaja) oczywiście wszyscy mechanicy z którymi rozmawiałem parzyli się na mnie troche dziwnie - co zacherezja ja wygłaszam turecki to polski? :?: a my serwisanci nic o tym nie wiemy???

Najlepszy numer jest taki że moja zafira too nie autko sprowadzone z zagranicy tylko kupine w salonie w Polsce w Warszawie w salonie Opla - bez komentarza.

 

:shock:;)http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif :wino: :wino: :wino::piwo:

 

Ps jek ktoś chce namiary na gościa w Nysie to nich pisze na emalila do mnie, nadmieniam ze gośc ma WSZYSKIE kompy serwisowe! :?:! :?:! :?:! :?:! :?:!

czy mógbyś podać namiar na tego gościa w Nysie bedę wdzięczny

mógbyś podesłać ten adres w Nysie do zmiany języka kom .opel zafira 603264002 dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Sensej82

Witam

 

Czytam wasze posty i aż mnie skręca u nas w Opolu w serwisie goście zaśpiewali sobie za zmianę języka ------UWAGA UWAGA -------------- 3 5 0 PLN ------------ chyba ocipieli (sory za słownictwo) pewnie są tacy cwani bo w opolskim są tylko dwa sewisy Opla :piwo::((((( ???:wink:

 

Więc mam pytanko czy mówiąc o tych tewchach serwisowych to tylko tech Opola czy jak pojadę do serwisu z techem Boscha to coś da???

 

[ Dodano: Sro Wrz 17, 2008 17:37 ]

Więc juz jestem szczęśliwym posiadaczem zafiry w której komputer "gada" po polsku :)

w nawiazaniu do wczesniejszego postu to zadzwoniłem do drugiego ASO w woj. opolskim i gość powiedział że biorą za to 150 PLN za podłączenie kompa i 20 dyszki za zamiane języka (rezem 170 PLN porażka) tyle wporzadku że gość zapewnił że w przypadku nieudanej próby zmiany jezyka nie wezmą nic.

Nie dałem za wygraną i poszukałem blisko siebie i znalazłem w NYSIE gość ma kompa serwisowego Opla i zmienił mi na poslki (oczywiście w meni ustawiając na turecki - ale jaja) oczywiście wszyscy mechanicy z którymi rozmawiałem parzyli się na mnie troche dziwnie - co zacherezja ja wygłaszam turecki to polski???? a my serwisanci nic o tym nie wiemy???

Najlepszy numer jest taki że moja zafira too nie autko sprowadzone z zagranicy tylko kupine w salonie w Polsce w Warszawie w salonie Opla - bez komentarza.

 

:shock:;)http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif :wino::wino::wino::piwo:

 

Ps jek ktoś chce namiary na gościa w Nysie to nich pisze na emalila do mnie, nadmieniam ze gośc ma WSZYSKIE kompy serwisowe!???!???!???!???!???!

proszę namiary na tego gościa [email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności