Skocz do zawartości

ASTRA 1,7 TDS ISUZU - JAKI ALTERNATOR


Gość pearl24

Rekomendowane odpowiedzi

szukam alternatora do modelu astry 1,7 TDS kombi z silnikiem ISUZU 82 KM , rocznik 1997

i zglupiałam ponieważ ceny są tak różne że nie wiem na czym polega ta róznica , wiem że wtyczka jest 4 pinowa ( okragła )

proszę o jakąś poradę bo mechanik chce zedrzeć ze mnie skórę a mam jeszcze pompe wody do wymiany :help:

podsyłam link z dokładnym opisem autka :help:

 

http://www.iparts.pl/auto-czesci/alternator,opel,astra-f-kombi-51_-52_-1991-09-1998-01,1-7-tds-82km,84-3440-1820-100350.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica cenowa niewielka można by powiedzieć 150-200 regeneracja , więc się zastanawiam czy nie lepiej jednak kupić nowy , autko swoje lata już ma .

a nie będzie taniej , lepiej i prościej zregenerować ten który jest ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150-200 regeneracja

u mnie regeneracja kosztuje 60zł +cena części :help: a plus jest taki ,ze alternator pozostaje oryginalny , cena nowego to ok. 400zł a te za 200zł są po prostu regenerowane i sprzedawane jako nowe :help:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150-200 regeneracja

u mnie regeneracja kosztuje 60zł +cena części :-) a plus jest taki ,ze alternator pozostaje oryginalny , cena nowego to ok. 400zł a te za 200zł są po prostu regenerowane i sprzedawane jako nowe :-)

u mnie ceny regeneracji wachają się własnie między 150-200 zł., nowy zamiennik znalazłam na allegro za 290-320 stąd pytanie, ale może faktycznie lepiej bedzie zregenerować .

Dzieki za podpowiedzi i czekam ewentualnie na dalsze :urodziny: :urodziny:

:)http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif

http://allegro.pl/show_item.php?item=1390262879

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr Kamiński

Miałem F X17DTL i zakupiłem alternator za 220 zł z przesyłką na ALLEDEROGO.... założyłem sam...dziecinada zajęło mi to pół godziny ! regenerować swój czy kupić regenerowany ?

 

Ja nie miałem czasu na oddanie go do reanimacji...dlatego tak zrobiłem. Pewnie gdybym miał czas to zregenerowałbym swój...

 

A różnice między przymulonym altkiem, a zregenerowanym są widoczne :

 

1. świeczki mocniej świecą (reflektorki)

2. lepiej odpala auto (lepiej naładowany akku)

3. spokój wewnętrzny, że wszystko działa jak należy :-)

 

zrób tak żeby był wilk syty i owca tyż :-) postaw do regeneracji !

 

 

dopiszę....jeszcze gwarancja na 1 rok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności