Skocz do zawartości

Parują szyby !


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klusek1712

Taniss tamte zdjęcie pokazuje że klapka jest otwarta a jak chcesz sam sprawdzić to włącz nawiew przyłóż rękę to poczujesz i na pewno usłyszysz szum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, wczoraj wyjąłem schowek by wymienic filt kabinowy(przeciwpyłkowy) i sie okazalo ze nie mam tam zadnego (kieszen byla pusta). Kupilem astre rok temu i chcialem filtr wymienic :urodziny:. Jakos zbytnio nie "odczulem" jego braku.

 

Mam dodatkowo problem z elektronika (te trzy przyciski na konsoli centralnej) raz mi działaja a raz nie. Dlatego chce na sztywno ustawic obieg wewnetrzny na wyłaczony! Z tego co zauwazylem u mnie te polkole w srodku (rysunek andrzeja wyzej) jest przy sciance a nie przy tej kratce kopulki. Czyli rozumiem ze mam wylaczony obieg wew. Jak przystawialem reke przy wlaczonej dmuchawie to mi wialo z tej "kratownicy" :urodziny:.

 

 

Ps. Moze ktos wie jak mozna dorwac te czesc gdzie sa 3 przyciski na konsoli centralnej?(obieg,kilma,podgrzanie tylnej szyby) bo najwidoczniej cos mi tam niekontaktuje. Wyciagnolem radio i sie dobralem do wtyczki- wydaje sie wporzadku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekk29

A masz problem ze wszystkimi trzema przyciskami czy tylko z obiegiem wewnetrznym?

Bo wiem że obieg wewnetrzny nie działa, kiedy włączony jest nawiew na przednią szybę. Pokrętło musi być w innej pozycji żeby obieg działał.

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trzy mi nie działaja. Znaczy raz dzialaja a raz nie... np: jak wlacze dmuchawe na full i wylacze to czasem zalaczaja , dzialaja przez jakis czas (moge sie bawic - wlacza i wylaczac) stawiam samochod, wracam po 3h i znowu nie dzialaja.

 

Co do pokretla kierunku nawiewu (czy szyba przednia czy nogi itd :urodziny: to tez mi nie dziala :urodziny: , jest zablokowany na pozycji "na szybe przednia". Jak wyciagnolem radio to czuje reka ze ten plastikowy jakby sznur co idzie przez centrum tego przelacznika (od tylenj strony) jest uszkodzony i pewnie blokuje mi pozyje przelacznika. Ogolnie ciezko mi to wytlumaczyc dokladnie bo nie znam sie na tym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klusek1712

jeśli by nie działał tylko przycisk obiegu wew. to na 95% sinik regu. nawie.padł w twojej sytuacji nie mogę ci pomóc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym jeszcze wrócić do tematu uszczelnienia podszybia. Jak się nazywa materiał z którego jest wykonana ta piankowa uszczelka na styku karoserii i podszybia? Skąd ewentualnie można by coś takiego zdobyć i dociąć uszczelkę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa materiał

... trudno wyczuć, ale jeśli chcesz ja dorobić to może z osłonki na rurki którą zakłada się przy montażu rur wodociagowych ... mówią na to tubolit ...

http://www.allegro.pl/item1052555467_otulina_na_rury_pianka_rozne_modele_mazury.html

 

... resztki można dostać u montażystów w sklepach z hydrauliką ... pozdro ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności