Skocz do zawartości

Parują szyby !


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Panowie jestem tu nowy. Tez miałem problem z parującymi szybami i dalej z tym walczę co krok to lepiej (polecam środek Antifog SONAR ) :spoko: ale wymieniłem filtr przeciw pyłkowy, i pojawił się problem z środkowego nawiewu leci zimne powietrze a z prawego i lewego Ciepłe. zdziwiło mnie to totalnie :rotfl: oczywiscie przy nawiewie ustawionym na gorące powietrze;] Pozdrawiam :rotfl:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawił się problem z środkowego nawiewu leci zimne powietrze a z prawego i lewego Ciepłe

u nie też tak jest TTTM. Ja sobie zamknąłem środkowe klapki ale możesz też zajrzeć tu i sobie tak zrobić http://astra.autokacik.pl tam weZ Technika> Napraw to sam>Sposób na ciepło ze środkowego nawiewu w Astrze I

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wielkie Dzięki rozbiorę to dziś i zobaczymy jaki będzie efekt. :spoko: A poza tym, słyszalem ze może to tez być wina termostatu, nie domykającego się. :rotfl: Po testujemy zobaczymy :rotfl: Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam obieg zewnętrzny to klapka jest zamknięta

Jak mam obieg wewnętrzny to jest otwarta.

Czy tak powinno wyglądać ustawienie??

.... raczej odwrotnie - tak aby po naciśnięciu przycisku(świeci żółty pasek) obieg powietrza był tylko wewnętrzny bez zasysania świeżego....

gdzie dokładnie znajduje się filtr kabinowy

... w AG za schowkiem... poszukaj na forum manuala wymiany :rotfl:

P.S. Niepotrzebnie kopiujesz swój post... wystarczy ,,edytuj'' jesli dodajesz coś :rotfl:

pozdro... :spoko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

Też miałem problem z parowaniem szyb i co się okazało była to wina silniczka który się zawieszał i nie zawsze otwierał bądź zamykał obieg zewnętrzny. Znalazłem jednak wadę silniczka. Po rozebraniu go zauważyłem że magnes tworzący pole magnetyczne wokół silniczka obluzował się i kręcił się razem z nim przez co silniczek nie miał wystarczającej siły aby zamknąć bądź otworzyć obieg. Wystarczyło tylko wyciągnąć silniczek z modułu odpowiadającego za zamykanie obiegu, rozebrać go, przykleić magnes jednak ważne jest żeby było to w odpowiednim miejscu :?: (widoczny znak na przecięciu magnezu) i po problemie wszystko śmiga jak nowe.... :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.Po wymianie filtra kabinowego szyby nadal parują a jest połowa sierpnia, ciekawe co będzie zimą ? Proszę o jakąś podpowiedź co robić ?

 

poprawiłem"regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Batman1987

A zmieniłeś na nowy ten filtr?? Sprawdź czy nie zamokną, bo może źle założyłeś ten plastik nad nim i jak myłeś wóz lub jak padał deszcz, to naszło do tego filtra wody

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem problem z parowaniem szyb (w polonezie) długo nie wiedziałem o co chodzi,ostatecznie okazało się że jest pęknięta nagrzewnica i wszystko (petrygo) lepiło się do szyb i pozostawiało taką specyficzną maź-po wymianie nagrzewnicy problem zniknął. Pewnie macie inną przyczynę ale tak piszę na wszelki wypadek bo kto wie...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności