Skocz do zawartości

remont silnika


Gość czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym że moja asterka po odpaleniu wydaje dziwny stukod spod maski. Odpalenie to też problem gdyz cieżko jej załapac, trzeba długo ja długo krecic. a i strasznie kopci. Czy przyczyna mogą byc wtryski???a jesli nie to co to może byc przyczynom??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Krzysiek22

Jeżeli kopci to znaczy ze paliwo dostaje, wiec nic sie nie zapowietrza itp. Sprawdź kompresje na wtryskach, jeżeli bedzie za mała to tragedia ogolnie:P ja miałem to samo co ty 2 tyg temu. Niestety remont silnika mnie czekał, i etraz silnik odpala bez niczego, i lepiej chodzi. A jak nie to czekaj aż bedzie ciepło (bardzo Ciepło ) moze wtedy bedzie odpalał i go sprzedaj:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie to czekaj aż bedzie ciepło (bardzo Ciepło ) moze wtedy bedzie odpalał i go sprzedaj

hahah to mnie Krzysiek rozje... hahah

 

kolega sprzeda asterkę, a za miesiać inny kolega napisze ze nie może odpalić, ale jak kupił to silnik żyleta i nie wie co się dzieje :wink:

 

 

a co do stukania to przyczyn może być wiele. Trzeba podjechać do dobrego mechanika i on to ogarnie bo na forum można gdybać, a i tak silnika nie rozbierzesz i nie zobaczysz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek22

hehehe no co xD :wink: ja jzu miałem takie myśli o swoim aucie:P ale nie byłem pewny czy wogole odpali jak bedzie ciepło, bo nawet na +8 nic nie trybił:o jezeli by zapalał na ciepłym to bym go opchnoł na wiosne :D:urodziny: bo koszty spore są jak cos w silniku sie robi, i zawsze jest ze cos sie popsuło to cos innego tez, i kasa leci strumieniami:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na biegu jałowym i z zwiekszaniem obrotów coraz bardziej stuka. a i dodam ze jak wczoraj jechałem i po kilku kilometrach po zdjeciu nogi z gazu to zgasła i nie chciał odrazu odpalic a gdy chwile postała to odpaliła normalnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek22

Dla mnie masz za mały stopień spręzania. Ale lepiej pojedź do mechanika i niech opowiedz mu to, albo daj mu sie przejechac i wttedy Ci powie, ale jezeli cos Ci stuka w silniku i gaśnie jak puscisz gaz to szykuj się na koszty:P napewno tanio nie będzie. AJ miałem w sumie podobnie, mi auto wogole nie odpalało, na samostart probowałem i wtedy jak kręciłem to też coś waliło w silniku. No i remont silnika musiał byc;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek22

Wiesz ja sie zabardzo nie znam..zobacz w moim temacie tam opisane jest wszystko co musiałem wymienic(pierścienie (to przez nie nie było dobrej kompresji) zawory wydechowe itp...) Najlepiej zapytaj sie mechanika, bo ciężko stwierdzic takie coś...bo tam pelno rzeczy moze w silniku walić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności