Skocz do zawartości

Kody błędów Vectra B


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam problem z Vectra B X16XEL z 96r od jakiegos czasu swieci mi sie kontrolka "silnika" (pomarańczowa) wlasnie sciagnolem sobie schematy jak odczytac bledy za pomoca zwarcia pinu 5 z 6 (16 pinowe zlacze) i otrzymalem nastepujace sygnaly 4 blyski 10 blyskow 5 blyskow i tak wkolko. czy ktos moze wie co ten blad oznacza. Z gory dziekuje za odpowiedzi i prosze o wyrozumialosc dla nowicjuszy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

jak tylko przekrecilem kluczyk w stacyjce to kontrolka zaczela migac najpierw 4 migniecia potem 10 migniec i 5 migniec krotka przerwa i znowu tak samo i raz jeszcze potem jedno dlugie migniecie i wszystko od nowa takze innych bledow nie pokazuje ( w informacji z internetu wyczytalem ze najpierw powinno zamrugac raz potem 2 razy czyli kod 12 ktory oznacza rozpoczecie wyswietlania kodow ) u mnie tego nie bylo tylko odrazu zaczol wyswietlac 4 10 5 - silnik pracuje rowno zadnych dziwnych zachowan nie kopci nie strzela doslownie nic wolne obroty idealne jedyne co to przy zmianie biegow obroty wolnio spadaja przez co jet odczowalne szarpniecie prosze o rade co jet grane (kontrolka najpierw swiecila jakis czas potem gasla zapalala sie a teraz juz swieci caly czas.

 

[ Dodano: Sro Lip 11, 2007 15:27 ]

moze to cos tak jak ten gosciu ma http://forum.opel24.com/rozszyfrowanie-kodu-usterek-w-vectra-b-vt7056.htm

:)?:cry:?http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/question.gif?http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/question.gif?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

juz wszystko wiem podlaczylem vectre do kompa i wyswietlilo blad zaworu recyrkulacji spalin odlaczylem wtyczke od niego czy mozna tak jezdzic i co znaczy zaslepienie go jak pisal ja37

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki ja37 za wyczerpujący opis wymontowania i zaślepienia zaworu EGR. Mam podobny problem z Vectrą 1,6 16V - zapala sie check i szarpie w czasie przyspieszania- i chętnie skorzystam z tego tematu. Pozdrawiam :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość Kill3rReaper

Ten koleś co od niego kupowaliśmy Vectrę to chyba niezły przekręt... Nie ma żarówki w miejscu Check Engine :oops:

Tak powinno być w mojej Vectrze? Bo coś mi się wydaje że chyba nie powinno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności