Skocz do zawartości

Kody błędów Vectra B


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kill3rReaper

OK, wiem już dlaczego był słaby na benzynie i szarpał. Na gazie nie było tego objawu. To były wtryski. Ten plastikowy panelik na silniku, co w nim są kabelki do wtrysków, wypadał jednym końcem i tym samym odłaczał się jeden cylinder... :D Samochód chodził na 3 cylindrach i dlatego był taki słaby i nie rónwno chodził. Wczoraj znowu powrócił problem, ale dzisiaj zajżeliśmy z ojcem pod maskę, ojciec nacisnął ten panelik. wszedł, odpalamy i chodzi miodzio :P Dalej pozostaje kwestia tych błędów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

OPEL VECTRA 1.6 16V rok 1999

Cześć.Mam podobny problem z kontrolką check engine.Podczas jazdy czasem mi się zapala,świeci przez chwile i gasnie i po jakims czasie znowu.Zaczeło się tak dziac jakies pół roku temu.Sprawdzałem, błedy wynik był nastepujący:

Po przekręceniu kluczyka szybko mrugnela 2 razy kontrolka i potem mrugnela

9 razy, 1 raz, 3 razy

potem 10 razy, 10 razy, 1 raz, 3 razy

chwila przerwy i znowu

10 razy, 10 razy, 1 raz, 3 razy chwila przery i znowu

10 razy, 10 razy, 1 raz, 3 razy

Nie mogę odczytac tego kody.Nigdzie nie moge go znaleźć prosze o pomoc.

Nie wiem czy to ma znaczenie ale samochod byl sprowadzony z niemiec,moze jest inne oznakowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Witam, mam problem z rozszyfrowaniem kodu usterki w gnieździe diagnostycznym Vectry B. Po zmostkowaniu odpowiednich styków (zgodnie z instrukcją) kontrolka "check" zaczęła migać i wymigała mi następujący kod: 10 mrugnięć, przerwa, 3 mrugnięcia, przerwa, 3 mrugnięcia, przerwa, 5 mrugnięć, a następnie 10 mrugnięć, przerwa, 3 mrugnięcia, przerwa, 4 mrugnięcia, przerwa, 10 mrugnieć. I tak w kółko. Czy z tego mam wnioskować ze mam 2 usterki? Proszę o pomoc kogoś kto mógłby mi odczytać ten kod. Z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Jeżeli dobrze odszyfrowałem twoje kody to:

 

335 Nieprawidłowy sygnał z czujnika obrotów wału korbowego „A"

340 Nieprawidłowy sygnał z czujnik wałka rozrządu

 

P.S. Uzupełnij profil

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam problem z VB 2000r 1.8l 16v. silnik:X18XE1 Rozlecialo sie łożysko paska rozrządu. Po wymianie całego zestawu komputer pokazuje błędy : 0335 0115 0340 0443 0110 0100. Prosiłbym o pomoc w usunieciu tych usterek. Dodam że sensor wałka rozrządu będe zmienial, ponieważ przy zakładaniu paska skruszyła sie izolacja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :shock: wykasuj błędy pojeżdzij troche i znowu na tech-a miałem podobny problem 13 błędów a na powtórce został tylko 1 . To samo się dzieje jak ci akumulator walnie łapie dużo błędów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności