Skocz do zawartości

Kody błędów Vectra B


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

no to trafiles na oszusta

pewnie byl jakis blad i dalej jest

zamiast naprawic wyjal zarowke

a Ty dales sie nabic w butelke

teraz wkladaj zarowke

sprawdzaj bledy

albo naprawiaj

albo szukaj sprzedawcy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kill3rReaper

Tak samo z przebiegiem. Była spalona żarówka od podświetlenia licznika ale ją wymieniłem już i jest 210 tys przejechane a nie 180 jak pisał sprzedawca :cry: Żaróweczki już zakupiłem, teraz tylko rozebrać licznik i podokładać je. Acha, jeszcze jedno takie pytanie: jakie żarówki powinny być w mojej Vectrze? Chodzi mi o te małe, od podświetlenia właśnie Check Engine, kontrolek kierunkowskazów, rezerwy w baku itp? Bo w Wersji 1.6 ponoć właśnie sporo brakowało...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Wersji 1.6 ponoć właśnie sporo brakowało...

czego brakowało ??

żaróweczek ?

 

wszystkie takie same w kontrolkach licznika mają być.

możesz nie wkładać od podgrzewanych świec i niezapiętych pasów - nie mylić z kontrolką poduszek i napinaczy !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

Chodzi mi że brakuje chyba z 5 żaróweczek, może więcej, nie pamiętam dobrze. Wiem że brakuje np w takiej kontrolce z literą S, i w takiej jakby zapałce?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta zapałka - to kontrolka działania kierunkowskazów przyczepy - jak masz oryginalną instalacje i hak holowniczy - to żaróweczka się świeci jak podłączysz przyczepke.

 

to "S" w kółeczku - to dotyczy trybu skrzyni biegów automatycznej - więc przy manualnej nie działa

 

nie masz jeszcze "TC" , grzania świec, i kontrolki zapiętych pasów - reszta musi się świecić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

To już w którymś temacie pisałem już, że też wyjęta, ale nie uważam tego za śmieszne :D

 

[ Dodano: Pon Mar 31, 2008 19:11 ]

Dobra, odczytałem błędy! :roll:

Troszeczkę się ich znalazło...

0170

1612

0200

0335

0650

0105

1405

 

Proszę, pomóżcie! Acha, objawy to jak już pisałem w którymś temacie to: szarpanie jak się nie przyspiesza, nagłe zamułki podczas przyspieszania, wysokie spalanie (~12LPG w mieście, a nie deptana mocno była...), na benzynie też szarpie, ale lżej, 18 sekund do setki w jednym teście, a w drugi który zrobiłem 5 sekund później już 28, 23, takie różne czasy wychodziły... Są też akcje że wyprzedzam samochód a tu nagle przestaje przyspieszać, w ogóle dziwnie się zachowuje. Patrzyłem na stronie: http://www.vectra-unlimited.pl/www_2/dzialy/porady/aldl_b.html błędy, ale niektórych nie kapuję, więc jakbyście mogli mi napisać jaki błąd, w jaki sposób można wyeliminować itp. Z góry dziękuję!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

0170 - Nieprawidłowy skład mieszanki - mieszanka za uboga lub za bogata

Sprawdź sondę i emulator sondy.

0200 - Uszkodzenie w obwodzie wtryskiwacza

Przekaźnik odcinający wtrysk do wymiany.

0335 - Nieprawidłowy sygnał z czujnika obrotów wału korbowego „A"

Czyżby posypał sie czujnik wału?Na razie zrób reset i odczytaj błędy za tydzień.

0650 - Uszkodzenie lampki kontrolnej pracy silnika MIL

To juz wiesz, nie było żarówki.

0105 - Nieprawidłowy sygnał z czujnika ciśnienia MAP

Sprawdź wężyk od MAP sensora, czy nie jest pękniety.

1405 - Uszkodzenie zaworu EGR

Zaślepić.

 

1612 - jakiś dziwny, nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności