Skocz do zawartości

wymiana radia / wymiana wyświetlacza


Gość SIG_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość popencjusz



Po wylogowaniu był komunikat graficzny "display safe" i "dźwięk
beep"? Jeśli tak to wyświetlacz został wylogowany na 100%. Niekiedy bywa
tak, że op-com nie daje sobie rady. Powodów jest kilka. Głównym z nich jest
niedoskonałość programu. Ja przerabiałem u siebie ten temat jak sobie przez
głupotę zmieniłem indeksy i za chiny ludowe nie mogłem tego naprawić. Problem rozwiązałem sobie kopiując indeksy z innego folderu (z innego auta)

Przeczytaj poniższy post może coś Ci to podsunie. Dodam, że mojego problemu nie rozwiązali mędrcy w serwisie opla twierdząc że do wymiany wyświetlacz i radio bo uszkodziłem sterownik.

http://forum.opel24.com/topic/50851-CD-30-MP3-problem/



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze jedna zagwozdka, bo.. jak sprzedawałem corsę to nie zdążyłem wylogować GIDa przy jego demontażu i założyłem TIDa, z tym że nowemu właścicielowi co jakiś czas miga DISPLAY SAFE, bo jak zakładałem kiedyś GIDa to wylogowałem TIDa. Z tym że jak w OPCOMie szukałem opcji wyloguj/zaloguj to wyskoczył komunikat "programowanie zakończone sukcesem" i DISPLAY SAFE nie miga już. Może jak podłączę najpierw GIDa to mi się pojawią opcje zal/-wyloguj?
P.S. W ASO też nie dali rady wylogować TECHem. Radio mam od SIG-MANa, może do niego uderzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pacjent Vectra C z19dt 2005r. przed liftem.

Posiadam radyjko CD30 i zwykły wyświetlacz trzy-funkcyjny.

Chciałbym dokupić wyświetlacz z komputerem.

Czy każdy wyświetlacz przedliftowy będzie pasował do mojego radia?

Czy wyświetlacz musi być wylogowany?

Znalazłem taki oto zestaw:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3127553811

 

Pytałem sprzedającego i otrzymałem informację, iż wyświetlacz nie jest wylogowany i nie trzeba go wylogowywać, jeżeli auto jest przedliftowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie byś nie szukał to zawsze problem bo wyświetlacz lub radio zmienione a nie zalogowane,

Chyba że ci co nie mieli problemu po zmianie nie wypowiadali się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość andrzej4559

Temat opanowany.

Gdyby ktoś potrzebował to mogę poratować kompletem zalogowanych wsadów do CD30MP3 Delphi Grundig na 24C32 i TID-a na 93C56, a już niedługo (jak będzie okazja) będę mógł udostępnić kpl. wylogowany.

Jeśli ktoś potrzebuje to proszę o kontakt na pw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy takie pytanko. Zepsuło się cd70, wyciągnąłem i wsadziłem inne ( nie wiem czy wylogowane ). Na wyświetlaczu swieci się na stałe zapamiętaj wyświetlacz, Radio nie gra i nie gaśnie po zamknięciu auta. Co to może oznaczać:

Radio nie wylogowane ( Czy da się coś zrobić?)

Radio zepsute ( nie da się nic zrobić)

Inne możliwości?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie wylogowane skoro wyświetla "zapamiętaj wyświelacz".I prawdopodobnie uszkodzone bo niezależnie od tego czy było wylogowane czy nie powinno grać :zalamany:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności