Skocz do zawartości

wymiana radia / wymiana wyświetlacza


Gość SIG_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowym posiadaczem Asterki. Rok 2004 / Zamontowane Radio CD 30

Chciałbym włożyć RADIO CD 30 MP3. Czytając wszystkie wpisy nasówa mi się parę pytań. Prosił bym o odpowiedź bo bardzo pomogło by mi to w ustaleniu planu działania ;)

Wszyscy piszą, że aby tego dokonać należy użyć TECH2.

1. Czy aby zalogować / wylogować radio wystarczy mi kabel : np taki z alledrogo http://allegro.pl/opel-tech-2-multi-kkl-9-marek-do-ok-2004-diagnoza-i3585831387.html + program na laptopie ??

2 sprawa. Czy Kabelek taki zadziała i spełni swoje zadanie w Astrze H z 2004/2005 roku ?

3. Czy najlepiej kupić radio wylogowane z kodem ? Czy może być radio niewylogowane, które w późniejszym czasie jestem w stanie "domowym sposobem" (mam na myśli podłączenie pod kabelek wyżej wymieniony ) wylogować ?

4. Czy radio CD30 MP3 będzie współpracować z wyświetlaczem, który jest już w mojej astrze czyli BID - 3 wierszowy?

Proszę o opinię na ten temat i odpowiedź :) Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.

ad1 i2

Nie czytałeś dokładnie opisu http://img410.imageshack.us/img410/535/opl2.gif nie ma Astry H

Zajrzyj do działu sprzedam.

ad3

Radia te nie posiadają kodu - szukaj wylogowanego.

ad4

Jeśli CD30 współpracuje z tym wyświetlaczem to i CD30mp3 też będzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Potrzebuję komplet zalogowanych wsadów do radia Delphi Grundig cd 30 i wyświetlacza..

Ktoś mógłby pomóc? Andrzej4559 pisał wcześniej, że posiada takie wsady ale nie daje znaku życia na PW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość andrzej4559

Witam.

Faktycznie ostatnio nie bywałem na forum, jak również nie sprawdzałem PW ( inne sprawy na głowie), ale jak temat nadal aktualny podaj mejl,a a podeślę biny.

Pozdrawiam.

Edytowane przez andrzej4559

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podepnę się po ten temat z takim pytaniem:

czy ktos zajmuje sie wymiana wyswietlacza i radia tzn zeby zajechac zapłacic i z całym kompletem przyjechac do domu zadowolonym???????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , nie chce zakładać nowego tematu, ale po wymianie mam problem z odtwarzaniem mp3. Otóż jak tylko wjadę w mniejszą dziurę bądź po jakiejś nierówności, kratce. radio przestaje odtwarzać płytę po czym wraca na początek płyty. W nieoryginalnym radiu w poprzednim aucie przez 5lat nie było mowy nawet o zająknięciu a tu nie mogę zjechać z krawężnika. jest jakiś sposób na to, czy radia cd30mp3 są tak kiepskie ? Dodam, że mp3 czyta na postoju bez żadnego problemu, nagrywam na verbatimach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka, od słabego odtwarzacza, porysowane płyty nad którymi odtwarzacz musi poświecic więcej czasu na korekcję błędów, po zabrudzoną soczewkę przyczyna jw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności