Skocz do zawartości

wymiana radia / wymiana wyświetlacza


Gość SIG_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość andrzej4559

Poczytałem i trochę rozumiem ... kolega andrzej4559 wspominał coś o zrzutach pamięci z radia ale nie odpisuje na PW. Ma ktoś może BIN z wylogowanego CD30MP3 (Grundig)?

Witam.

Ostatnio z braku czasu nie zaglądałem na forum.Wsady posiadam i bardzo chętnie się nimi podzielę(sam pamiętam ile czasu i nerw mnie kosztowało uruchomienie mego radyjka, nikt nie chciał udzielić pomocy, każdy niby pomocny koleś chciał kasy. Sprawdź pw. wysyłam kpl. plików.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość FunkyKoval5

A ja mam takie pytanie do kolegów kumatych w temacie. W moim Signum rok 2004 mam radio CDR 2005, jeśli je wymontuję zostawiając wyświetlacz i w to miejsce zainstaluję nieorginalne radio z odpowiednimi przejściówkami i redukcjami, to czy wszystko będzie działać tak jak przed zamianą tj. wskazania komputera, stacje radiowe, sterowanie z kierownicy itd(mam duży wyświetlacz,nie kolorowy)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest znaleźć radio aby wyświetlacz pokazywał stacje.

Komputer do wskazań nie potrzebuje wcale radia, jak wyłączone to też masz przecież odczyty na wyświetlaczu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FunkyKoval5

W sumie kolega ma racje, komputer swoją drogą a radio ma swój wyświetlacz. Dzięki, pozdrawiam.

W sumie kolega ma racje, komputer swoją drogą a radio ma swój wyświetlacz. Dzięki, pozdrawiam.

Mam jeszcze jedną prośbę-sprawę, czy zna ktoś z kolegów dobrego szpeca od tych spraw. Chodzi mi konkretnie o wymianę dużego wyświetlacza "czarno-białego" na duży kolorowy, żeby to zgrać elegancko. Chodzi mi o okolice Nowej Soli, Zielonej Góry ewentualnie inne rejony woj. lubuskiego, ostatecznie kawałek dolnośląskiego przyległy do lubuskiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czesiekwr

witam wszystkich forumowiczów

 

Mam taki dylemat wymieniłem radio w zafirze B było cd 30 z tid-em na cd70 navi z cid-em wszystko chula oprócz temperatury zewnętrznej cały czas pokazuje -40*C a jak włącze swiatła to powoli temp wzrasta co kilka sekund o 0.5 *C Zauważyłem też że głupoty wyświetla jeśli chodzi o konsumpcje paliwa natomiast jak zamienie na stary komplet wszystko z temp jest ok.

 

komplet cd 70 i cid pochodzi z vectry c z 2006 a moja zafira jest z 2010

ma ktoś takie doświadczenia jakieś pomysły rozwiązania?

 

z gory dzięki pozdrawiam

Edytowane przez czesiekwr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość FunkyKoval5

Witam. Mam pytanie do SIG_MAN-a. Chcę zainstalować w aucie radio niefabryczne (mam CDR 2005). Po rozparowaniu radia i wyświetlacza zamontuje niefabryczną jednostkę to jak mam włączyć zabezpieczenie, i czy wogóle trzeba tak zrobić z nieorginalnym radyjkiem? Czy wyświetlacz będzie działał normalnie niezparowany z radiem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIG_MAN już tu nie zagląda. :-(

Jak masz CDR 2005 to nie interesuje Cię żadne logowanie i parowanie z wyświetlaczem.

Jeśli będziesz chciał założyć to radio ponownie to musisz tylko wpisać kod zabezpieczający.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FunkyKoval5

Cześć kolegi. Tak więc jeśli wyjmę fabryczne radio i za instaluje nieorginalne to nic nie będzie się działo złego np. z wyświetlaczem? Będą wszystkie wskazania i komunikaty jak przed zamianą sprzętu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak jak byś miał wyłączone radio (sprawdź). Dodatkowo zapewne będzie gasła data na wyświetlaczu po włączeniu nieoryginalnego radia, ale jest na to lekarstwo. (opisywano na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności