Skocz do zawartości

wymiana radia / wymiana wyświetlacza


Gość SIG_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil2342345

Witam wszystkich,

jestem w sytuacji:

- posiadam cd70 navi z niedzialajcym napedem od nawigacji

- od sprzedajacego auto (komis) dostalem drugie radio cd70 navi (jak znam zycie nieodblokowane)

 

Mam ten klucz o którym mowa (co jest na takiej karteczce kwadratowej) wiec odblokowac radio + wyswietlacz sie da...pytanie jak dobrac sie do zamiennika.

 

Jestem z okolic Warszawy. Jak by ktoś chciał się podjąć zadania byłbym wdzięczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...
Gość kalecinskimichal

Witam. Posiadam aktualnie Corsę D z radiem Cd60navi, wyświetlaczem GID i modułem UWA.

 

Zakupiłem okazyjnie komplet radio + wyświetlacz DVD100NAVI + CID. Teoretycznie jest to model radia który również występuje w Corsach D. Problem w tym że ten zakupiony przeze mnie jest z Antary. Po podłączeniu w Corsie nawigacja i radio działa bez problemu natomiast komputer BC nie pokazuje żadnych parametrów tylko same zera. Również termometr nie pokazuje temperatury oraz nie działa sterowanie kierownicy. Czy wyświetlacz się jakoś programuje pod kątem tego komputera pokładowego czy pozostaje sprzedaż radia i szukanie od corsy?

 

Narazie komplet ten nie jest zalogowany tylko włożony na próbę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kalecinskimichal

Czy jest w Polsce jakiś kumaty elektronik który ogarnął by temat? Nie wierzę że nic nie da się zrobić. Jest to przecież ten sam wyświetlacz tylko w troszkę innej obudowie, ten sam producent (Delphi Grundic). Jestem w stanie wysłać wyświetlacz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam mam pytanie posiadam radio cdr 2005 i chce wymienić na cdr 40 opera w raz wyświetlaczem i czy oprócz tego muszę cos jeszcze zrobić pozdrawiam Darek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam aktualnie Corsę D z radiem Cd60navi, wyświetlaczem GID i modułem UWA.

 

Zakupiłem okazyjnie komplet radio + wyświetlacz DVD100NAVI + CID. Teoretycznie jest to model radia który również występuje w Corsach D. Problem w tym że ten zakupiony przeze mnie jest z Antary. Po podłączeniu w Corsie nawigacja i radio działa bez problemu natomiast komputer BC nie pokazuje żadnych parametrów tylko same zera. Również termometr nie pokazuje temperatury oraz nie działa sterowanie kierownicy. Czy wyświetlacz się jakoś programuje pod kątem tego komputera pokładowego czy pozostaje sprzedaż radia i szukanie od corsy?

 

Narazie komplet ten nie jest zalogowany tylko włożony na próbę.

Witam.Ja wiem na przykładzie sintry,że jak masz "wyświetlacz" z corsy to i czujnik temperatury musi być z corsy.Jak do sintry z czujnikiem temperatury wstawisz ten wyświetlacz z corsy to nie będzie banglać.Muszą być zparowane modelowo.Co do reszty to niestety nie pomogę.

Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FunkyKoval5

 

Miałem w swoim Zygusiu Siemens VDO CDR 2005 i wyświetlacz GID. Kupiłem na na piloty.pl przejściówkę do sterowania z kierownicy i zamontowałem 1 din Pioniera DEH 6300 SD. Wszystko lata pięknie ale chciałbym w miejsce GID-a wstawić CID-a. Czy jest możliwa taka zamiana?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FunkyKoval5 nię będzie tak różowo opisze to na przykładzie wyświetlaczy GID dla lifta i przed

 

Dla przedlifta informację dla wyświetlacza są wysyłane za pomocą składowych SDA SCL i MRQ gdzie w taśmie 32 pin wykorzystane jest tylko 17 pinów opis rozpiski pinów poniżej :

 

1 CAN H
4 CAN H
5 B+
5 GND
7 ACC
8 ACC
11 P.ANT
12 SWC
14 SCL
16 MRQ
15 SDA

17 DIAG.

 

(SWC z tego co pamiętam dla sterownia z kierownicy )

 

W przypadku polifta już sterowanie wyświetlacza jest inne i chodzi po średnim CAN bezpośrednio z radia do wyświetlacza.

 

PIN 19 i 20

 

Jednak w przypadku pierwszego schematu nie ma 100% pewności (informacje z sieci)

 

Choć sam jestem ciekaw czy np przy wykorzystaniu chinola np ENON czy innego 2 din da sie wysłać sygnał do wyświtlacza bo sterowanie kirownicy na bank będzie działać

 

Z ciekawostek dla przedliftów było radio wspierające bluetoth aux i mp3 z kart SD niestety było oferowane na rynek ameryki południowej

 

oznaczenia to

 

CDP 2760 i 2700 (jeśli ktoś sciągnie do PL sam chętnie kupię : SMILE : ) tak wspiera standard FM europy

Edytowane przez vcflisia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności