Skocz do zawartości

wymiana radia / wymiana wyświetlacza


Gość SIG_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje Fachowca w Mazowieckim do zaprogramowania radia w Astrze j było cd 300 wymiana na cd 400 trzeba dodać numer Vin .

Był bym wdzięczny za kontakt 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

 

posiadam radio oryginalne radio w astrze CD30 mp3 lecz bez wejscia aux, ze względu iz chciałem sobie zamontowac zmieniarke cyfrowa, zakupiłem wylogowane radio z wejsciem aux, lecz problem polega na tym, iż nie posiadam kodu do wylogowania swojego radia z auta. Jak najmniej inwazyjnie załatwic ten problem?

 

pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Creativshadow

Witam. Posiadam w swojej Vectrze C 2002r. podobną stację multimedialną Android, wyświetlacz od komputera pokładowego jest kolorowy, przyciski na kierownicy bez rolek, oryginalne radio to NCDC 2015. W radiu jest program do obsługi bc jednak nie działa, ekran bc wyswietla logo opla i temperatury z klimatyzacji, czy jest możliwość zastosowania jakiegoś modułu który umożliwiłby działanie programu do obsługi bc? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość markus2884

Witam klubowicze,

Kupiłem astrę H, ma zmienione radio z jakiegoś na CD70 NAVI. Po zapłonie radio ciemne, włączę światła podświetla się tylko włącznik, pozostałe przyciski ciemne nie zależnie od pozycji przełącznika świateł. Co można z tym zrobić aby działało poprawnie podświetlenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciejDIY

Witam wszystkich serdecznie, posiadam CD30MP3 od Zafiry i DVD70 z Vectry, obydwa radia podłączyłem na stole, według schematu dostępnego w necie (jeśli ktoś będzie potrzebował służę pomocą) . 

Pierwsze moje pytanie czy zestaw z Vectry ruszy w Astrze H?

Drugie pytanie, jak to wylogować na stole, podpiąłem pod OBD wspólne Cany które łączą ze sobą radio i wyświetlacz czyli Can low i high, niestety nie mogę sie połączyć ani z jednym zestawem ani z drugim. sprzęt to oczywiście Op-com. czy potrzebuję podpiąć coś jeszcze czy też trzeba użyć Techa?

Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciejDIY

Właśnie o to chodzi że DVD 70 z Vectry już mam, będzie śmigać w Astrze? Radio na pewno ale co z CID-em?

Zdjęcia sprzętu uruchomionego na stole, wie ktoś jak to podłączyć żeby OP-COM to ugryzł.

 

Z góry serdecznie dziękuję za jakiekolwiek sugestie.

 

cid20200206_093523.jpg

opel-radio20200206_093053.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co?

Astra H.

Moja.

CD70 z GID chodzi.

Przekładam do astry Kasi, a sam zapodaję CID i DVD90.

Chodzi.

Jaki problem?

 

Taki, że nie ma DVD70.

Jak piszesz, to sie ogarnij o czym piszesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciejDIY

Masz rację Kolego cosik mi się po... radio to oczywiście CD70, ale wracając do pytania będzie śmigać w Astrze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności